Hodnocení poptávkového trhu 2017

5. 1. 2018, Jakub Gottwald

Po oslavách konce roku přišel čas na jeho krátké bilancování. Pro nás to byl rok opravdu hektický. Jaký byl pro naše dodavatele?

Dodavatelův rok 2017

Pro naše dodavatele byl rok 2017 bezesporu bohatý na množství i hodnotu poptávek. Publikovali jsme celkem 132 500 poptávek v neuvěřitelné hodnotě 68 447 676 500 Kč
Pro kontext: Jde o 11x vyšší částku než byl ve stejném roce schodek státního rozpočtu!

Jak jsme takových čísel dosáhli?

Zlepšujeme naše služby

Neustále pracujeme na vylepšení našeho systému pro všechny uživatele. Pro poptávající, kterým usnadňují zadání poptávky připravené formuláře. Pro dodavatele jsme začali ručním procesem vybírat ty nejvhodnější poptávky. Vybíráme takové, které přesně odpovídají zaměření dodavatele.
Dalším zásadním vylepšením byl přechod na šifrovaný protokol HTTPS (více zde), díky kterému jsou veškerá data, která zadáte na ePoptávce, zcela v bezpečí a nikdo je nemůže "odposlechonout" a zněužít. 
 

Zvyšujeme podíl na trhu

Jsme jasná jednička na poptávkovém trhu a náš tržní podíl neustále roste. V České Republice je 39 % všech zadaných poptávek publikováno u nás. Na tomto úspěchu se podílejí poptávající, kteří nám důvěřují a pravidelně se vracejí. A samozřejmě dodavatelé, kteří odvádějí skvělou práci, a právě díky tomu se k nám poptávající vrací. 
Moc Vám děkujeme.

Firmy poptávají na ePoptávce

Na rozdíl od konkurenčních serverů si velmi dobře uvědomujeme, že hodnota firemních poptávek je pro naše dodavatele velmi důležitá. Nejde přitom často pouze o hodnotu finanční. Dodavatelé oceňují profesionální a rychlé jednání a možnost dalšího rozvoje vztahu se zákazníkem. S takovou možností u soukromých poptávek většinou nelze počítat. Kvůli těmto důvodům se na poptávky od firem zaměřujeme. Poptávající firmy jsou u nás, jako v bavlnce. Jejich poptávky zpracováváme s mravenčí pečlivostí a dbáme na to, abychom pro ně našli naprosto ideální dodavatele. Díky naší péči je u nás 35 % poptávek od firemních zákazníků.