Nedávno jsme spustili nové Tržiště, kde mohou živnostníci a podnikatelé prezentovat své nabídky služeb a produktů. Spuštění si všimli na portále iPodnikatel a věnovali mu článek.

Roční návštěvnost přes 3 miliony uživatelů, kteří hledají služby a zboží představuje obrovskou kupní sílu. Tržiště jim pomáhá rychle najít nejvhodnější nabídky a kontaktovat dodavatele.

Pro naši obchodnickou konferenci jsme sbírali data o poptávkovém trhu v ČR. Co jsme zjistili, najdete v našem článku a infografice.

Přečíst celý článek

V pátek 1. září jsme spustili největší Tržiště nabídek na českém internetu. Tržiště, na kterém už teď můžete vybírat z více než 230 tisíc nabídek.

Přečíst celý článek

Léto je pro většinu lidí i firem časem odpočinku. Toho můžete využít a předehnat konkurenci, která odpočívá u bazénu nebo moře.

Přečíst celý článek

Klíčovové je obchodníka zbavit aktivit, které ho odvádějí od obchodování!
Čtěte dál, jak na to.

Přečíst celý článek

Nevím, zda na takovou otázku vůbec odpovídat. Odpoveď zná každý. Málokdo ale na tu hlavní činnost klade důraz, který si zasluhuje...

Přečíst celý článek

Používáte laserový měřič vzdálenosti? Podívejte se na novinku od společnosti Magpie Tech. Jedná se o první zařízení, které dokáže měřit na dvě strany a nejen to.

Přečíst celý článek

Poptávající i dodavatelé hodnotí ePoptávku kladně

Kromě osobní zpětné vazby víme i z nezávislých hodnotících zdrojů, že poptávající i dodavatelé systému ePoptávka.cz jsou s našimi službami spokojeni. Vysokou úroveň hodnocení zaznamenáváme např. na portálech SafeOnlineReputation.cz, ReferenceHodnocení.cz, Firmy.cz, i Najisto.cz. Podívejte se, co o nás uživatelé píší.

NAFR – národní registr pro sledování faktur

Společnost B2M.CZ, s.r.o., největší poskytovatel poptávkových služeb v ČR a SR, spolu s významných poskytovatelem inkasních služeb, společností LogiCall Česká republika, s.r.o., spustili projekt „NAFR – národní registr pro sledování faktur“. Princip služby spočívá v tom, že klient pouze elektronicky zadá podklady k dlužníkovi a o zbytek se postará NAFR – precizní systém komunikace s dlužníkem a intenzivní práce specialistů zajistí úhradu pohledávky. Žádná procenta, žádné provize, pouze nízký registrační poplatek.

Napsali o nás

V médiích byly v průběhu září zveřejněny zprávy informující o některých nových doplňkových funkcích a službách systému ePoptávka.cz. Portál pro začínající podnikatele iPodnikatel.cz tak píše o videokurzu „15 tipů, se kterými vyhrajete každou zakázku“. Server MladýPodnikatel.cz zase popisuje bezplatnou službu „Vzorové smlouvy“ umožňující poptávajícím využívat profesionální vzory obchodních smluv.

Odkazy na zmíněné články je možné najít v sekci „ePoptávka v médiích“.

15 tipů, se kterými vyhrajete každou zakázku

Pro dodavatele systému ePoptávka.cz jsme připravili videokurz, ve kterém profesionální lektor v 15 lekcích předává ty nejlepší rady a doporučení, jak lépe pracovat se získanými poptávkami a být tedy úspěšnější v získávání zakázek. Podrobnější informace o kurzu je možné získat v příslušné sekci webu.

Nově na ePoptávka.cz: vzorové smlouvy zdarma

Správně uzavřená smlouva je základem pro hladký průběh spolupráce mezi poptávajícím a dodavatelem. Proto jsme pro Vás ve spolupráci s advokátní kanceláři Mašek, Kočí, Aujezdský připravili vzory nejčastěji používaných smluv. Stahovat je můžete v sekci Vzorové smlouvy.

Květen – měsíc nových zakázek

ePoptávka.cz se může stát živou vodou pro váš kvetoucí byznys. Firmy, živnostníci, přijďte si k nám pro nové zakázky – průměrně 13 000 zákazníků čeká na vaši nabídku. Zaregistrujte se jako nový dodavatel ještě dnes!

Pro dodavatele

květen 2016

Zahajte stavební sezónu na ePoptávce

Konec zimního období a příchod jarního počasí přináší i začátek stavební sezóny. Hledáte-li řemeslníky či stavební materiál, ušetřete čas i peníze a zadejte si zdarma poptávku. Najdete u nás dodavatele na jakoukoliv stavební činnost – přesvědčte se!

Pro dodavatele

březen 2016

Výhodná registrace dodavatelů

V měsíci lednu 2016 nabízíme firmám a živnostníkům, kteří se jako dodavatelé nově zaregistrují do systému ePoptávka.cz, zvýhodněné registrační podmínky. Informujte se u našich operátorů.

Pro dodavatele

leden 2016

Spustili jsme CSkontakt – firemní poptávkový systém

CSkontakt.cz je speciálně pro firmy určený poptávkový portál, v němž jsme zúročili 11 let našich zkušeností s firemními poptávkami. Zadání a správa poptávek, komunikace mezi poptávajícími a dodavateli – vše probíhá pouze prostřednictvím portálu. I tato služba je pro poptávající firmy zcela zdarma.

Získejte více poptávek!

Přestavujeme nový nástroj, který dodavatelům pomáhá získat maximum zakázek. Kontrola nastavení profilu na základě aktuálního nastavení inteligentně doporučuje úpravy, které vedou k vyššímu počtu relevantních zakázek.

Stavební servis 24 pro každého z oboru

Nová služba pro dodavatele stavebních prací, materiálu, projektových činností a interiérů přináší přehled zakázek formou denního bulletinu. Více na www.stavebniservis24.cz.