Skvělé hodnocení našich služeb

Díky stovkám spokojených zákazníků jsme dosáhli vysokého hodnocení našich služeb ve veřejných službách Google (hodnocení 4,3 hvězdiček od 378 zákazníků) a Seznam (hodnocení 4,5 hvězdiček od 688 zákazníků).

Naše poptávková platforma šetří lidem i firmám stovky miliónů korun měsíčně a pomáhá českým živnostníkům hledat nové zákazníky. Děkujeme.

Během června se rozvolnila protivirová opatření a pozitivně se to projevilo v nárustu počtu poptávek a zakázek. Jednalo se zejména o odvětví – interiér, dekorace bytu, venkovní posezení.

Přečíst celý článek

Meziroční růst o 20%

Navzdory krizovým opatřením a vyhlášenému stavu nouze ČR, jsme během uplynulého měsíce dubna zaznamenali rekord v počtu publikovaných komerčních poptávek a veřejných zakázek malého rozsahu. Za poslední období se jedná o meziroční růstový rekord, jenž pokořil hranici 20 % a v početním vyjádření znamená 11.677 poptávek a zakázek pro naše zákazníky.

Pro dodavatele

květen 2020

Pomoc seniorům i dětem

V rámci charitativní kampaně jsme začátkem dubna 2020 nechali vyrobit a zaslat stovky roušek jako pomoc potřebným z řad seniorů i dětí. Přejeme seniorskému domu “Alzheimer Darkov” a také “Klokánku Hostivice” mnoho štěstí v tomto složitém období a pevně věříme, že jej přečkají bez útrap!

Podporujeme

květen 2020

Roušky zákazníkům!

Stálým zákazníkům služby Poptávka.cz nyní poskytujeme bezplatné zaslání roušky při zadání poptávky. K dispozici máme 1.800 látkových roušek vyrobených ze 100 % bavlny v návrhářském studiu Poner. Vzhledem k budoucím předpovědím v oblasti hygienických opatření, jistě naši zákazníci uvítají bezpečné nošení roušky při osobním kontaktu s dodavateli ze všech oborů podnikání.

Pomocná ruka podnikatelům

Největší poptávkové služby v ČR a SR (ePoptávka.cz, AAApoptávka.cz, 123dopyt.sk a AAAdopyt.sk) začali poskytovat pomocnou ruku podnikatelům ve formě 6 měsíců bezplatné registrace navíc k základní službě. Po dobu nouzového stavu státu, chceme deklarovat tuto podporu a ujistit naše zákazníky, že i přes očekávaný hospodářský pokles jim v budoucnu zajistíme dostatek zákazníků. Naše služby fungují více než 15 let a za tuto dobu je využilo více než 2 mil. poptávajících klientů, kteří svými poptávkami ze všech oborů, podpořili české a slovenské podnikatele.

Pro dodavatele

březen 2020

Firmy Vás potřebují

I přes současná omezení, která vyplývají z nařízení vlády z důvodu šíření koronaviru, je většina registrovaných dodavatelů připravena reagovat na poptávky klientů. Náš tým je připraven přijmout, zpracovat a odeslat Vaši poptávku stovkám dodavatelů z patřičného regionu. Využijte proto poptávkový formulář či bezplatnou telefonickou linku 800 111 456 a neváhejte svým požadavkem na jakoukoliv službu či zboží podpořit české firmy a živnostníky. Děkujeme.

Garance výměny služby

Od 01.01.2020 přinášíme nový garanční systém, který objednavatelům za určitých podmínek umožňuje výměnu služby zdarma.

Co je tedy podmínkou pro využití tohoto systému? Smlouva s naší společností musí být uzavřena po telefonu. Výměna je možná do 3. měsíce od započatého plnění a to pouze jednou. A to je vše!

Pokud tedy nejste spokojeni s poptávkami ve vámi zvoleném sektoru, zkuste je vyměnit například za veřejné zakázky. Délka plnění se tím nijak nezmění.

Pro dodavatele

únor 2020

Stavebnictví rostlo i v roce 2019!

V minulém roce jsme v oblasti stavebnictví zadali celkem 47.596 poptávek v celkové hodnotě 7,7 mld. Kč a 15.786 veřejných zakázek malého rozsahu ve finančním objemu 50,8 mld Kč. Našim zákazníkům jsme tedy přinesli více než 62 000 nových obchodních příležitostí.

Pro dodavatele

leden 2020

Předvánoční radost dětem

Navštívili jsme v období předvánočních svátků Dětskou onkologii FN Motol a poskytli malým pacientům podporu ve formě hraček či různých praktických potřeb.

Děkujeme celému personálu fakultní nemocnice za ochotu a za možnost poskytnout alespoň minimální podporu v této těžké situaci.

Podporujeme

prosinec 2019

Hlásíme více spokojených zákazníků!

Děkujeme našim zákazníkům za vyjádření spokojenosti se službou zasílání poptávek. Vždy nás potěší, když slyšíme, že pomáháme firmám zajišťovat skutečné realizace zakázek.

“Díky spolupráci s ePoptávka.cz a následné osobní péči jsme získali nové klienty.” Petr Vaňač, jednatel

“Díky společnosti ePoptávka.cz jsme vidět nejen mezi našimi potenciálními klienty.” Milan Petružálek, majitel.

“Patříme mezi nejstarší klienty ePoptávka.cz, naplno využíváme veřejné zakázky.” Štěpánka Kovařovicová, obchod

Pochvalné recenze můžete též spatřit na veřejných službách Seznam firmyGoogle Mapy či naše vlastní služba ReferenceHodnoceníDěkujeme všem zákazníkům!.

listopad 2019

Dárky pro naše zákazníky

Již několik let rozdává ePoptávka.cz dárky poptávajícím zákazníkům. V minulosti se jednalo o nářadí, usb flashky, svítilny, diáře, ale také hodnotnější dárky typu soutěže o auto či o zájezdy - celkem jsme za naši historii rozdali více než 50.000 dárků.

Nyní máme pro stálé poptávající zákazníky připraven zcela nový druh dárku v podobě funkčního fitness náramku.

Pomocí partnerské služby Poptávka.cz získá zákazník nejenom tento dárek, ale navíc zdarma rozešleme jeho poptávku do služeb ePoptávka.cz a AAApoptávka.cz.

Ačkoliv kroky státu neustále komplikují podnikatelům život, jejich počet v ČR je i přesto jeden z nejvyšších v EU. Jsme dokonce v TOP 5 zemích s nejvyšším podílem zaměstnanosti. 

Před námi skončili pouze Řecko, Itálie, Polsko a Rumunsko.

Přečíst celý článek

Zděné domy jsou dlouhodobá jistota, a proto je více než 80% všech novostaveb zděných.

Je však třeba vidět, že se každý rok zvedá podíl dřevostaveb nebo montovaných staveb. V roce 2017 už dali dřevostavby a montované domy dohromady zhruba 19% ze všech staveb. 

Přečíst celý článek

Pravidelně se zajímáme o různé charitativní projekty, které finančně podporujeme. Letošní rok jsme si vybrali a podpořili částkou 50.000 Kč společnost Parkinson, z.s., která se zabývá zlepšováním kvality života nemocných a zvýšováním povědomí široké veřejnosti o této chorobě a jejích příznacích. 

Podporujeme

červenec 2019

Z dat Českého statistického úřadu jednoznačně plyne, že stavební trh roste a nejde přitom pouze o růst sezónní. 

Data jsou totiž zajímavá i meziročně. Počet zaměstnanců se v lednu meziročně zvedl o 0,3 %, v únoru už o 1,3%. Růst je tažen především zvýšením mezd v oboru. Ty totiž vyrostly o 4,2 % resp. o 4,8 %. 

Přečíst celý článek

Pro dodavatele

květen 2019

V roce 2018 jsme mohli sledovat nejvyšší nárůst tržeb v dopravě a skladování v ČR za posledních jedenáct let.

Přečíst celý článek

V českých lesích se v roce 2017 vytěžilo rekordních 19,4 miliónů m3 dřeva. Čísla za loňský rok sice ještě nejsou k dispozici, ale zásadní pokles se nečeká. Dlouhodobý přebytek nabídky dřeva na trhu je z 61% daná tzv. nahodilou těžbou, jejíž příčina je především “hmyzová a živelná”.

Přečíst celý článek

Prošli jsme si data za posledních několik let a analyzovali v jakých lokalitách se nejvíce hledají dodavatelé na stavební zakázky. Překvapilo nás, že největší množství poptávek není z velkých krajských měst...

Přečíst celý článek

Nedávno jsme pokořili milník 1 000 000 zveřejněných poptávek. Za každou zveřejněnou poptávkou je příběh potřeby, kterou dokázali naši dodavatelé uspojit a toho si všímá článek na ihned.cz.

ePoptávka poskytuje služby poptávkového řízení již 15 let. Článek na aktuálně.cz se věnuje nejčastěji poptávaným kategoriím.

 

Bilancování je každoroční rituál. Bilancují firmy i každý jednotlivec. Tak tedy, jakou máme za loňský rok bilanci?

Přečíst celý článek

Vánoce nejsou jen svátky pokoje a klidu, ale také sounáležitosti a solidarity. Proto jsme se stejně, jako v předešlých letech rozhodli podpořit projekt "Věnce pomáhají", který již 5. rokem pomáhá potřebným.

Přečíst celý článek

Podporujeme

listopad 2018

Dlouhodobě jsme lídry trhu poptávek v ČR (ePoptávka.cz) a SK (123dopyt.sk). 1.září 2018 jsme dokončili akvizici a převzetí dvojky poptávkového trhu v obou zemích (projektů AAApoptávka.cz a AAAdopyt.sk). Touto akvizicí jsme se stali dominantní silou trhu, na kterém se každý měsíc vytvoří přibližně 15 000 obchodních příležitostí.

Přečíst celý článek

Dne 1.září převzala AAApoptávka, s.r.o., dceřinná společnost firmy B2M.CZ s.r.o., dvojku na poptávkovém trhu v ČR a SK - AAApoptávka.cz. Akvizici se v článku věnuje server Lupa.cz.

 

Portál Czechcrunch.cz informuje o koupi portálu AAApoptávka.cz a vzniku dominantní síly na trhu českých a slovenských poptávek.

Léto je pro firmy chtě / nechtě vždy obdobím sníženého výkonu. Je to samá dovolená. Zaměstnanci, co zrovna dovolenou neužívají, se také nepřetrhnou.

Pozor! Tohle teď musí skončit.

Druhá polovina srpna je období, kdy firma vybíhá ze zatáčky do cílové rovinky kalendářního roku.

Přečíst celý článek

Přichází léto. Sportovci se připravují na start nové sezóny. Firmy se připravují na start té své. Nebo vy se snad nepřipravujete?
 

Přečíst celý článek

Pro dodavatele

červen 2018

Pilně jsme se připravovali na pátek 25.5.2018. Den, kdy vstoupí v platnost nařízení EU o ochraně osobních údajů. Všechny naše systémy tak splňují, co GDPR nařizuje.

Přečíst celý článek

Dlouhodobě se věnujeme sběru zpětné vazby od našich zákazníků. V posledních měsících slyšíme dodavatele stále častěji mluvit o obrovském vytížení a nemožnosti přijímat nové zakázky.

Přečíst celý článek

ePoptávka MAX je zcela nový přístup pro poptávající, kteří díky němu získají více nabídek bez dodatečných nákladů.

Přečíst celý článek

Po oslavách konce roku přišel čas na jeho krátké bilancování. Pro nás to byl rok opravdu hektický. Jaký byl pro naše dodavatele?

Přečíst celý článek

Všechny naše projekty běží na šifrovaném protokolu HTTPS. Díky tomu jsou vaše data zcela bezpečná.

Přečíst celý článek

Ve dnech 29. 7. až 12. 8. 2017 proběhl u Rabštejna nad Střelou dětský tábor pořádaný organizací LT střela, z.s., který jsme podpořili dodáním parádních triček.

Přečíst celý článek

Podporujeme

říjen 2017

Nedávno jsme spustili nové Tržiště, kde mohou živnostníci a podnikatelé prezentovat své nabídky služeb a produktů. Spuštění si všimli na portále iPodnikatel a věnovali mu článek.

Roční návštěvnost přes 3 miliony uživatelů, kteří hledají služby a zboží představuje obrovskou kupní sílu. Tržiště jim pomáhá rychle najít nejvhodnější nabídky a kontaktovat dodavatele.

Pro naši obchodnickou konferenci jsme sbírali data o poptávkovém trhu v ČR. Co jsme zjistili, najdete v našem článku a infografice.

Přečíst celý článek

V pátek 1. září jsme spustili největší Tržiště nabídek na českém internetu. Tržiště, na kterém už teď můžete vybírat z více než 230 tisíc nabídek.

Přečíst celý článek

Všechno. Jedinou podmínkou poptávky je cena. 
Ta by měla převyšovat 5 000 Kč. Jinak najdete dodavatele prakticky na cokoliv.

Přečíst celý článek

Odpověď = konkurenční prostředí. Prostě konkurence. Konkurence totiž tlačí na cenu. Konkurence tlačí na kvalitu. Konkurence tlačí na termín dodání. Využívejte konkurence.

Přečíst celý článek

Hra s brdským Fabiánem

Podpořili jsem sympatickou aktivitu známého portálu ObjevBrdy.cz přiblížit dětem krásy Brd a zároveň je tak alespoň o prázdninách odpoutat od počítačů a mobilů. Děti, které se do hry zapojí, se tak mohou těšit na zajímavé ceny, na které jsme přispěli.

Podporujeme

červenec 2017

Léto je pro většinu lidí i firem časem odpočinku. Toho můžete využít a předehnat konkurenci, která odpočívá u bazénu nebo moře.

Přečíst celý článek

Nastavení spolupráce s dodavatelem není snadné. Na druhou stranu to není raketové inženýrství. Přečtěte si, na co je třeba dát pozor.

Přečíst celý článek

Klíčovové je obchodníka zbavit aktivit, které ho odvádějí od obchodování!
Čtěte dál, jak na to.

Přečíst celý článek

Nevím, zda na takovou otázku vůbec odpovídat. Odpoveď zná každý. Málokdo ale na tu hlavní činnost klade důraz, který si zasluhuje...

Přečíst celý článek

Malování. Tapetování. Montování nábytku. Mytí oken a žaluzií nebo úprava elektrických rozvodů. To dokážu zastat sám! Nicméně se nabízí otázka, zdali je to nutné.

Přečíst celý článek

Používáte laserový měřič vzdálenosti? Podívejte se na novinku od společnosti Magpie Tech. Jedná se o první zařízení, které dokáže měřit na dvě strany a nejen to.

Přečíst celý článek

Každý, kdo řeší domácí práce s řemeslníkem, chce najít toho nejlepšího. Takového, který splní zadání nebo dokonce zadání vylepší. Zároveň nesmí stát jeho práce jmění.
Jak na to? Jak poznáte opravdu kvalitního řemeslníka? Poradíme Vám!

Přečíst celý článek

Poptávající i dodavatelé hodnotí ePoptávku kladně

Kromě osobní zpětné vazby víme i z nezávislých hodnotících zdrojů, že poptávající i dodavatelé systému ePoptávka.cz jsou s našimi službami spokojeni. Vysokou úroveň hodnocení zaznamenáváme např. na portálech ReferenceHodnocení.cz, Firmy.cz, i Najisto.cz. Podívejte se, co o nás uživatelé píší.

Poptávající odměňujeme Power bankou

Naši stálí poptávající již vědí, že v průběhu každého roku mohou být za svou zadanou poptávku odměněni malým dárkem. V letošním roce posíláme firemním poptávajícím jako odměnu za zadanou poptávku praktický a vkusný dárek – Power banku, zdroj energie na cesty pro mobilní telefon. Stačí zadat poptávku na cokoliv, co firma potřebuje, a Power banka je vaše.

Je za námi úspěšný rok 2016

Minulý rok opět hodnotíme jako velice úspěšný. Operátoři systému ePoptávka.cz zpracovali, zveřejnili a rozeslali dodavatelům téměř 80 000 poptávek v celkovém objemu přes 7,3 miliard korun. Rozčlenění do jednotlivých oborů činností je zpracováno na speciální stránce.

Infografika

leden 2017

NAFR – národní registr pro sledování faktur

Společnost B2M.CZ, s.r.o., největší poskytovatel poptávkových služeb v ČR a SR, spolu s významných poskytovatelem inkasních služeb, společností LogiCall Česká republika, s.r.o., spustili projekt „NAFR – národní registr pro sledování faktur“. Princip služby spočívá v tom, že klient pouze elektronicky zadá podklady k dlužníkovi a o zbytek se postará NAFR – precizní systém komunikace s dlužníkem a intenzivní práce specialistů zajistí úhradu pohledávky. Žádná procenta, žádné provize, pouze nízký registrační poplatek.

Index důvěryhodnosti na úrovni „Vynikající“

ePoptávka.cz má na nezávislém portálu Safe Online Reputation vynikající hodnocení 4,52 z 5,00. Hodnotilo již více než 10 800 poptávajících, přičemž 92 % z nich by ePoptávku doporučilo svým přátelům a 91 % hodlá službu využít i v budoucnu. Hodnocení našich poptávajících si velice vážíme! Co o nás konkrétně píší, najdete přímo na Google Mapách.

Společnost B2M.CZ má za sebou již 11 let zkušeností s provozováním poptávkových systémů a je jedničkou v tomto oboru v České i Slovenské republice. Nyní předává získané zkušenosti podnikatelům a radí jim, jak postupovat, aby získali co nejvíce zakázek.

Jelikož je správně uzavřená smlouva základem pro hladký průběh spolupráce, umožňuje nyní poptávkový server ePoptávka.cz poptávajícím bezplatný přístup k nejčastějším typům smluv.

Napsali o nás

V médiích byly v průběhu září zveřejněny zprávy informující o některých nových doplňkových funkcích a službách systému ePoptávka.cz. Portál pro začínající podnikatele iPodnikatel.cz tak píše o videokurzu „15 tipů, se kterými vyhrajete každou zakázku“. Server MladýPodnikatel.cz zase popisuje bezplatnou službu „Vzorové smlouvy“ umožňující poptávajícím využívat profesionální vzory obchodních smluv.

Odkazy na zmíněné články je možné najít v sekci „ePoptávka v médiích“.

15 tipů, se kterými vyhrajete každou zakázku

Pro dodavatele systému ePoptávka.cz jsme připravili videokurz, ve kterém profesionální lektor v 15 lekcích předává ty nejlepší rady a doporučení, jak lépe pracovat se získanými poptávkami a být tedy úspěšnější v získávání zakázek. Podrobnější informace o kurzu je možné získat v příslušné sekci webu.

Nově na ePoptávka.cz: vzorové smlouvy zdarma

Správně uzavřená smlouva je základem pro hladký průběh spolupráce mezi poptávajícím a dodavatelem. Proto jsme pro Vás ve spolupráci s advokátní kanceláři Mašek, Kočí, Aujezdský připravili vzory nejčastěji používaných smluv. Stahovat je můžete v sekci Vzorové smlouvy.

Počet poptávek v roce 2016 stále stoupá

Počet poptávek měsíčně zveřejněných v systému ePoptávka.cz se od začátku letošního roku neustále zvyšuje. Křivka vývoje počtu zveřejněných poptávek je tak v podstatě shodná s trendy předcházejících let. Celkově jsme již v období od ledna do května 2016 zveřejnili téměř 61 000 poptávek.

červen 2016

Služba ePoptávka.cz zprostředkovává kontakt mezi poptávajícími a dodavateli. Poptávající díky ní získávají nabídky od více subjektů, aniž by je museli pracně a zdlouhavě vyhledávat a jednotlivě oslovovat.

Jarní měsíce s sebou každoročně přinášejí i nástup stavební sezóny. V rámci ní soukromé osoby i firmy začínají realizovat naplánované stavební práce. Ještě před jejich započetím ale potřebují zajistit vhodné dodavatele.

Získávat pravidelně zakázky prostřednictvím internetu už dávno není doménou pouze velkých společností. Své o tom ví tisíce firem a živnostníků, kteří realizují nové zakázky díky poptávkovému systému ePoptávka.cz.

Květen – měsíc nových zakázek

ePoptávka.cz se může stát živou vodou pro váš kvetoucí byznys. Firmy, živnostníci, přijďte si k nám pro nové zakázky – průměrně 13 000 zákazníků čeká na vaši nabídku. Zaregistrujte se jako nový dodavatel ještě dnes!

Pro dodavatele

květen 2016

Soutěž Poptej a jezdi 2016 zná výherce

Výhercem letošní soutěže Poptej a jezdi je pan Miloš Dvořáček z Brna. Celkem se nám v průběhu soutěže sešlo 8.208 odpovědí na soutěžní otázku. Pan Dvořáček byl nejblíže skutečnému výsledku a svou výhru, nový osobní automobil Škoda Citigo, si vyzvedl 15. dubna v sídle B2M.CZ.

duben 2016

V loňském roce bylo vypsáno přibližně 75.000 menších, takzvaně podlimitních veřejných zakázek. Jejich celková hodnota překročila podle odhadů 62 miliard korun.

Zahajte stavební sezónu na ePoptávce

Konec zimního období a příchod jarního počasí přináší i začátek stavební sezóny. Hledáte-li řemeslníky či stavební materiál, ušetřete čas i peníze a zadejte si zdarma poptávku. Najdete u nás dodavatele na jakoukoliv stavební činnost.

Pro dodavatele

březen 2016

Soutěž Poptej a jezdi je v poločase

Naše soutěž pro poptávající Poptej a jezdi je v polovině svého průběhu. V předchozích pěti týdnech odpovědělo na soutěžní otázku již 3 708 poptávajících. Připomínáme, že soutěž trvá až do konce března a každý poptávající má šanci vyhrát nový automobil Škoda Citigo. Zapojte se také do soutěže – zadejte si poptávku.

únor 2016

Soutěž Poptej a jezdi

Až do 31. března 2016 mají poptávající šanci vyhrát nový automobil Škoda Citigo. Podmínkou účasti v soutěži je zadaní poptávky v systému ePoptávka.cz a zodpovězení kontrolní otázky. Účast v soutěži není omezena počtem zadaných poptávek, naopak každá další poptávka zvyšuje šanci na výhru. Více informací.

leden 2016

Výhodná registrace dodavatelů

V měsíci lednu 2016 nabízíme firmám a živnostníkům, kteří se jako dodavatelé nově zaregistrují do systému ePoptávka.cz, zvýhodněné registrační podmínky. Informujte se u našich operátorů.

Pro dodavatele

leden 2016

Češi na internetu jednoznačně nejvíce řeší stavební práce a čím dál tím častěji i nákup dřeva. To se ostatně stalo skokanem letošního roku.

V roce 2015 další růst počtu poptávek

Trend růstu počtu poptávek se nezastavil ani v roce 2015. Během letošního roku jsme rozeslali registrovaným dodavatelům systému ePoptávka.cz více než 147 000 poptávek, což znamená nárůst 1,5 % oproti roku 2014.

prosinec 2015

Spustili jsme CSkontakt – firemní poptávkový systém

CSkontakt.cz je speciálně pro firmy určený poptávkový portál, v němž jsme zúročili 11 let našich zkušeností s firemními poptávkami. Zadání a správa poptávek, komunikace mezi poptávajícími a dodavateli – vše probíhá pouze prostřednictvím portálu. I tato služba je pro poptávající firmy zcela zdarma.

Hodnocení ePoptávky se drží na vysoké úrovni

ePoptávka již zhruba 14 měsíců využívá systému nezávislého zákaznického hodnocení Safe Online Reputation. Za tuto dobu jsme získali hodnocení od 8 175 poptávajících, přičemž 88 % hodnotících by doporučilo službu ePoptávka svým známým a 86 % se chystá službu využít znovu. To jsou výsledky, kterými se rádi chlubíme.

Poptávkové servery jsou stále žádanější

Tak jako čeští internetoví zákazníci si již zvykli před nákupem porovnávat zboží v on-line srovnávačích, využívají především podnikatelé pro výběr dodavatele služeb poptávkové servery. Trh s elektronickými poptávkami tak v růstu kopíruje nákupy přes e-shopy.

Česká televize informuje o poptávkových systémech

Jedna z reportáží pořadu České televize Ekonomika ČT24 byla 20. srpna věnována poptávkovým systémům. Jako představitel internetových poptávkových serverů zde vystoupil ředitel B2M.CZ s.r.o. Otto Kočí. ePoptávka.cz tímto byla v reportáži z poptávkových serverů prezentována jako jediná.

Poptávkové servery jsou na vzestupu. Za posledních 5 let vzrostl obrat jimi zprostředkovaných zakázek téměř o polovinu. Průměrná hodnota takové zakázky zadané přes internet je až 85 tisíc.

Nabídkový editor je stále oblíbenější

Registrovaní dodavatelé serveru ePoptávka.cz od začátku roku rozeslali poptávajícím prostřednictvím nástroje, který zjednodušuje komunikaci, přes 20.000 na míru připravených nabídek.

Vyzkoušejte ho i Vy, šetřete čas a komunikujte efektivně!

srpen 2015

B2M.CZ pomáhá Fakultní nemocnici v Motole

Ředitel společnosti B2M.CZ s.r.o. Otto Kočí předal zástupcům oddělení dětské chirurgie Fakultní nemocnice v Motole symbolický darovací šek na 92 000 Kč jako příspěvek na zlepšování přístrojového vybavení a na vzdělávání lékařů.

červenec 2015

Uživatelé ePoptávku hodnotí kladně

Uživatelé nám poskytli svá hodnocení spokojenosti se službou ve formě nových referencí. I úspěšné společnosti, jako jsou např. Bramac, Hartmann-Rico nebo Druchema, využívají ePoptávku.

červen 2015

Stavební sezóna je v plném proudu!

A ePoptávka.cz pomůže nejen najít řemeslníky či materiál, ale zároveň snížit náklady na stavbu až o 30 %. Inspirujte se a zadejte si zdarma poptávku.

květen 2015

První čtvrtletí 2015 – nárůst počtu poptávek

V prvních třech měsících letošního roku jsme registrovaným dodavatelům rozeslali 37 481 poptávek. Celková hodnota poptávek činila téměř 20 miliard korun, přičemž bylo dosaženo 31% nárůstu oproti prvnímu čtvrtletí 2014.

duben 2015

ePoptávka.cz pomáhá potřebným

Nadále podporujeme vybrané charitativní projekty. Pokračujeme například ve spolupráci s oddělením dětské chirurgie FN Motol, kterému přispíváme 1 Kč za každou poptávku zadanou na www.epoptavka.cz, i dalšími subjekty. Více informací naleznete zde.

březen 2015

Prezentujte své reference se službou ReferenceHodnocení.cz

Náš nový projekt ReferenceHodnocení.cz pomáhá podnikatelským subjektům zviditelňovat své reference a získávat tak nové zákazníky. Služba využívá skutečných pozitivních ohlasů zákazníků, které prezentuje napříč českým internetem.

únor 2015

ÚředníNástěnka.cz v novém

Po 2 letech provozu jsme spustili vylepšenou verzi úšpěšného portálu ÚředníNástěnka.cz, na kterém naleznete přes 189 tisíc podlimitních veřejných zakázek a zakázek malého rozsahu. Nová verze přináší modernější vzhled, větší přehlednost a lepší systém ovládání přispívající k rychlejší a snadnější orientaci uživatelů.

Rok 2014 přinesl růst počtu poptávek

Počet obchodních příležitostí, které jsme rozeslali registrovaným dodavatelům během roku 2014, meziročne vzrostl o 5 % na 146 230 poptávek. Jejich obrat dosáhl 76 miliard korun.

prosinec 2014

Oborové zakázky pro profesionály z oboru

 Nová služba navazuje na úspěch ePoptávky a je dostupná pro stavební firmy, dodavatele interiérů, strojů, IT, dopravce a reklamní společnosti.

listopad 2014

Získejte více poptávek!

Přestavujeme nový nástroj, který dodavatelům pomáhá získat maximum zakázek. Kontrola nastavení profilu na základě aktuálního nastavení inteligentně doporučuje úpravy, které vedou k vyššímu počtu relevantních zakázek.

Za poslední rok bylo v Česku vypsáno na 47 tisíc veřejných zakázek s celkovou hodnotou převyšující 66 miliard korun. V počtu vypsaných zakázek vede s výrazným náskokem hlavní město, ale průměrná hodnota pražských soutěží výrazně zaostává za celorepublikovým průměrem.

Safe Online Reputation zajišťuje hodnocení našich služeb

Hodnocení služeb ePoptávka.cz nově probíhá přes nezávislou platformu Safe Online Reputation.

září 2014

Poptej a poznávej

Celkem 10 eurovíkendů pro dvě osoby čeká v následujících 10 týdnech na poptávající, kteří si zdarma zadají poptávku a jako první správně odpoví na soutěžní otázku.

září 2014

Stavební servis 24 pro každého z oboru

Nová služba pro dodavatele stavebních prací, materiálu, projektových činností a interiérů přináší přehled zakázek formou denního bulletinu. Více na www.stavebniservis24.cz.

Češi nejvíce na internetu poptávají služby v oblasti stavebnictví, stavební materiál nebo poradenské služby. Hodnota průměrné poptávky je 86 tisíc korun.

Podporujeme FN Motol

Symbolickou jednu korunu na zlepšení přístrojového vybavení a vzdělávání lékařů oddělení dětské chirurgie darujeme za každou poptávku, kterou dodavatelům systému ePoptávka.cz rozešleme.

červenec 2014

Poptávající vybírají průměrně z 9 nabídek

Dle dlouhodobého průzkumu, který server ePoptávka.cz mezi poptávajícími realizuje, dále vyplývá, že až 70 % všech poptávajících si na základě obdržených nabídek vybere dodavatele, se kterým zakázku realizuje.

červen 2014

Poslední tři roky naše internetové služby rostou nadstandardním tempem, říká Otto Kočí, ředitel společnosti B2M.cz, která uvedené služby provozuje. B2M.cz v roce 2013 dosáhla obratu 122 miliónu korun. Lepší výsledky jsou v ČR, kde služby rostou velmi dynamicky, Slovensko je za rok 2013 o kladné nule.

Podpořili jsme Fakultní nemocnici v Motole

V období od června 2014 do srpna 2015 jsme v rámci akce "Koruna pro Motol" z každé poptávky odeslané registrovaným dodavatelům serveru ePoptávka.cz přispívali jednu korunu oddělení dětské chirurgie FN Motol na zlepšování přístrojového vybavení a vzdělávání lékařů. Celkově jsme tak nemocnici předali 107 000 Kč.

Podporujeme

duben 2014

Společnost B2M hlásí meziroční nárůst výnosů o pětinu

Internetová společnost B2M.cz, která provozuje poptávkové služby ePoptávka.cz, 123dopyt.sk nebo uredninastenka.cz, zaznamenala další úspěšný rok. Poslední tři roky naše internetové služby rostou nadstandardním tempem, říká Otto Kočí, ředitel společnosti B2M.cz, která v roce 2013 dosáhla obratu 122 miliónu korun.

Soutěž Poptej a jezdi zná své vítěze!

Majitelem nového vozu Škoda Citigo se díky svému přesnému tipu stává pan Lukáš K. z Chebu. Další ceny si mezi sebou rozdělí Jana A., Andrej H., Barbora L., Tatiana M. a Vladimír Š. Všem výhercům gratulujeme!

duben 2014

Dodavatelé zpracovávají nabídky efektivně

Nástroj vypracovat nabídku, který dodavatelům přináší jednoduchou a efektivní přípravu nabídek, se těší velké oblibě. Jenom během prvních měsíců ho využily tisíce dodavatelů, kteří tak každý den připravují stovky profesionálně vypadajících nabídek.

březen 2014

Lukáš Maule se stal novým vedoucím zákaznické podpory společnosti B2M, která provozuje přední poptávkový server ePoptavka.cz a server s veřejnými zakázkami UredniNastenka.cz.

Rok 2013 přinesl růst poptávek od veřejných subjektů

Počet veřejných zakázek, které byly na serveru ePoptávka.cz v průběhu minulého roku zveřejněny, zaznamenal 24% nárůst oproti roku 2012. Celkem bylo zveřejněno 41,5 tisíc zakázek malého rozsahu v souhrnné hodnotě převyšující 38 miliard korun.

únor 2014

Poptej a jezdi!

Začátek roku 2014 rozjíždíme ve velkém stylu. Hned od začátku ledna probíhá velká soutěž o Škoda Citigo a další hodnotné ceny. Vyhrát může každý poptávající, který si v období od 1. 1. do 31. 3. 2014 zadá poptávku a tipne správnou odpověď na soutěžní otázku. Tak neváhejte, poptejte a jezděte!

leden 2014

Prémiové poptávky pro stálé zákazníky

Nová služba Prémiové poptávky přináší registrovaným dodavatelům příležitost zúčastnit se vybraných poptávek v omezené konkurenci 10 dodavatelů. Proto neváhejte a aktivujte si službu Prémiové poptávky, která zvýší vaše šance na získání nových hodnotných zakázek.

leden 2014

Vaši poptávku rozešleme do 10 minut!

Spěcháte na nabídky? Využijte expresního rozeslání poptávky, v rámci kterého vaši poptávku předáme dodavatelům do 10 minut. Nová služba, kterou nabízíme jako první na trhu, je pro poptávající dostupná bezplatně v průběhu poptávkového řízení.

listopad 2013

Přinášíme stále více obchodních příležitostí

Počet komerčních poptávek, které jsme vám během září 2013 zprostředkovali, vzrostl meziročně o celých 22 % z 7 055 na 8 589 a počet poptávek od veřejných subjektů pak dokonce o 55 % na 3 886.

říjen 2013

Revoluce v poptávkách přichází

Projekt ePoptávka.cz jako první poptávkový server v ČR představuje inovativní produkt Neomezené poptávky. Nový tarif zasílání poptávek dodavatelům nabízí cílení na neomezený počet klíčových slov i neomezený počet zaslaných poptávek. Získejte náskok před konkurencí!

září 2013

Vytváření nabídek nikdy nebylo lehčí!

ePoptávka.cz pro Vás připravila nástroj pro zpracování nabídky, pomocí kterého můžete nabídky pohodlně vytvářet přímo na stránkách ePoptávka.cz. Nástroj umožňuje text libovolně formátovat, vkládat tabulky a přikládat přílohy. V nástroji je již obsažen základní vzhled nabídky. Výsledná nabídka pak bude jménem dodavatele doručena na e-mail poptávajícího.

září 2013

Rostoucí trend elektronických poptávek pokračuje. Největším tahounem v počtu i objemu poptávek jsou stále stavební práce a materiály. Značné oblibě se také těší dřevo, doprava, stroje či služby. Vyplývá to z průzkumu provedené serverem ePoptávka. Češi nejčastěji vyhledávají dodavatele stavebních prací a materiálů.

Společnost B2M.cz, která provozuje on-line služby ePoptávka.cz, Profito.cz či Hledat.cz, dosáhla podle týdeníku Ekonom v prvním pololetí obratu 64,5 milionu korun. V meziročním srovnání to představuje nárůst o 22 procent. Odhaduji, že se na konci roku dostaneme na částku 118 milionů, řekl týdeníku Ekonom ředitel společnosti Otto Kočí.

Od 12. srpna mohou lidé zažádat o dotace v dalším kole programu Zelená úsporám, který je zaměřený na snižování energetické náročnosti domácností. K podání žádosti je třeba odborně zpracovaný energetický posudek s produktovou dokumentací.

Největším tahounem v počtu i objemu poptávek jsou stále stavební práce a materiály. Značné oblibě se také těší dřevo, doprava, stroje či služby, říká Otto Kočí, ředitel služby ePoptávka.cz, která šetření provedla. Nejvyšší nárůst byl zaznamenán v oblasti poradenských služeb, jejichž počet vzrostl o 106 % a objem dokonce o 184 %.

Rostoucí trend elektronických poptávek pokračuje. Největším tahounem v počtu i objemu poptávek jsou stále stavební práce a materiály. Oblibě se také těší dřevo, doprava, stroje či služby, říká Otto Kočí. „Nejvyšší nárůst byl zaznamenán v oblasti poradenských služeb, jejichž počet vzrostl o 106 % a objem dokonce o 184 %.

Otto Kočí neformálně

Otto Kočí, ředitel B2M.CZ, bezmála 15 let úspěšně působí na různých pozicích v internetových firmách. Přečtěte si zprávy ze zákulisí ePoptávka.cz, komentáře k aktuálnímu dění na internetu, v byznysu i marketingu na jeho novém blogu www.ottokoci.cz .

červenec 2013

Společnost B2M vlastnící přední poptávkový server ePoptávka.cz rozšiřuje marketingový tým. Na pozici produktového specialisty nastupuje Martin Kuželka, věnovat se bude produktovému managementu a internetovému marketingu.

Filip Mukoko řídí prodejní kanály v B2M

Společnost B2M, která mimo jiné provozuje službu ePoptávka.cz, má novou posilu na pozici manažera externích call center. Je jí Filip Mukoko, který před příchodem do B2M nasbíral četné studijní i pracovní zkušenosti v zahraničí.

Společnost B2M, provozující servery ePoptávka.cz, Profito.cz či Hledat.cz se významně rozrůstá. Rozšíření společnosti předcházel úspěšný rok 2012, kdy server ePoptávka.cz zaznamenal 40procentní meziroční růst.

Časopis Profit o ePoptávce

Ekonomický magazín Profit vyzpovídal ředitele společnosti B2M.CZ Otto Kočího. Obsáhlý rozhovor o budování vlastního trhu nebo o 40% růstu krizi navzdory si můžete přečíst zde .

červen 2013

Státní správa prostřednictvím elektronické poptávky často shání dodavatele různých menších stavebních úprav, rekonstrukcí či třeba dodávky materiálů a různé montáže, říká ředitel ePoptávka.cz, Otto Kočí. Poptávkové systémy jsou na českém trhu již delší dobu, ne každý se s nimi ale setkal. Jaký je základní princip jejich fungování?

Nový katalog Hledat.cz

Provozovatel systému ePoptávka.cz významně inovoval svůj katalog firem Hledat.cz. Ve výpisech oborů jsou nyní nově tematické podkladové obrázky související s tématem kategorií, nový je také celkový design katalogu. Nejvýznamnější novinkou je zařazení produktových zápisů do katalogu. Ve výpisu vyhledání a v kategoriích se zobrazují produkty a služby dané firmy, např. střešní okna, palivové dříví či zemní práce. Aktuálně obsahuje katalog Hledat.cz více než 230 tis. firem a 180 tisíc produktů.

květen 2013

Nová ePoptávka.cz úspěšně spuštěna

Po týdnech veřejného testování byl do ostrého provozu spuštěn zcela nový web poptávkového systému ePoptávka.cz. Jeho modernizovaná podoba přináší uživatelům snadnější orientaci, přehledné vyhledávání a filtrování poptávek, přepracovaný katalog dodavatelů i intuitivní správu zasílání poptávek pro registrované dodavatele.

květen 2013

Dětský domov Kroměříž

Příjemnější prožití letních prázdnin umožníme také dětem z dětského domova v Kroměříži. Díky naší finanční podpoře stráví část prázdnin na letních táborech.

Podporujeme

duben 2013

Sázkou na internet jako zdroj levných zakázek se prosadili nejenom v Česku, ale i ve třech dalších zemích. Všude jsou jedničkou na trhu a díky inovacím je nepoznamenala ani ekonomická recese.

Nejvíce se poptává stavebnictví, roste hlavně IT

Poptávkovým serverům vévodí odvětví stavebnictví. V prvním čtvrtletí roku 2013 poptávali uživatelé především stavebnictví a stavební materiály. Následují poptávky po dřevě, službách a ty z odvětví auto-moto. Vůbec největší nárůst oproti předchozímu roku pak zaznamenala sekce IT – o 133%. Čtvrtletní srovnání počtu poptávek ukázalo, že stavebnictví bylo v prvním kvartále na poptávkových serverech nejčastěji poptávaným odvětvím.

Lidé na poptávkových serverech nejvíce vyhledávají stavebnictví, nejmenší zájem je o potraviny

Podle posledního průzkumu ePoptávka.cz Zeitgeist jsou nejvyhledávanějšími poptávkami za leden a únor 2013 ty z odvětví stavebnictví. Častěji se návštěvníci těchto serverů zajímají také o poptávky týkající se stavebních materiálů, dřeva či strojů.

Modernizace webu ePoptávka.cz - opět jednička na trhu!

ePoptávka.cz spustila pro veřejné testování nový design svého webu. Jako leader poptávkového trhu přinášíme našim poptávajícím a registrovaným dodavatelům atraktivní inovovaný vzhled, modernizaci vyhledávání v poptávkách a celkově uživatelsky přívětivější navigaci na webu. Při vývoji nové verze jsme zohlednili připomínky uživatelů a moderní standardy vývoje webových aplikací. Věříme, že používání nové verze bude příjemné a intuitivní. Vývoj nové verze ePoptávka.cz trval 3 měsíce a byl proveden interním IT oddělením B2M.CZ. ePoptávka.cz tímto potvrzuje své dosavadní postavení jedničky na poptávkovém trhu. Děkujeme našim uživatelům a zákazníkům za dosavadní důvěru a těšíme se na její další pokračování.

duben 2013

Poptávkové servery, coby český fenomén, nejsou již pouze doménou živnostníků a menších společností. Stále více poptávek také zadávají velké české společnosti.

Zatímco běžní spotřebitelé si cestu k poptávkovým serverům našli rychle, drobní a střední podnikatelé objevují jejich výhody pozvolna. Úspory, které mohou při využití těchto systémů dosáhnout, jsou nemalé, ušetřit mohou až o 30 procent. Bonusem je i rychlost zprostředkování, první nabídky přijdou do dvou dnů.

Potřebujete zrekonstruovat kancelář nebo hledáte servisní, strojírenské, IT a další služby? Jedním takovým nástrojem, který usnadní hledání, jsou poptávkové servery. Běžní spotřebitelé je již hojně využívají, ale spousta serverů je určena i pro drobné a střední podnikatele.

Rekordní počet registrovaných dodavatelů a nabídek

Rekordní počet 166 tisíc nabídek je nyní k dispozici v katalogu dodavatelů ePoptávka.cz. Nabídky se zobrazují na adrese dodavatele.epoptavka.cz, jsou rozesílány poptávajícím, kteří poptávají stejný či podobný produkt a současně se zobrazují v katalogu dodavatelských nabídek Superto.cz. Dodavatelské nabídky vložilo více než 193 tisíc firem, které jsou registrovány na ePoptávka.cz

únor 2013

Lidové noviny: ePoptávka.cz - jednička ve veřejných zakázkách

Podle nezávislého srovnání v deníku Lidové noviny je ePoptávka.cz lídrem trhu v oblasti veřejných zakázek za rok 2012. Publikovali jsme celkem 49 464 veřejných zakázek v celkové hodnotě 289,5 mld. Kč. Ve srovnání s rokem 2011 se jedná o 32% nárůst. Děkujeme za důvěru a spolupráci a těšíme se na překonání dalších hodnot v roce 2013.

únor 2013

ePoptávka.cz - jednička v B2B poptávkách

Podle aktuálního zjištění téměř 80 procent firem z Czech Top 100 používá systém ePoptávka.cz k poptávkovému řízení. Mezi nejčastějšími poptávajícími jsou firmy typu Česká pošta, s.p., PSJ, a.s., České dráhy, a.s., Metrostav a.s., Skanska a.s., VÍTKOVICE HOLDING, a.s., SIEMENS, s.r.o., ČEZ, a.s. a další. ePoptávka.cz tak potvrzuje své prvenství na trhu firemních B2B poptávek.

únor 2013

Český poptávkový trh zažívá raketový růst

optávkový trh zaznamenává úspěšné období. Projevuje se to jak rostoucím počtem uživatelů, tak měsíčním obratem v zadaných poptávkách. O sílící pozici poptávkových serverů svědčí i výrazný vzestup zájmu hráčů z oblasti mediálních skupin a velkých internetových firem.

Zaměřit se víc na veřejnou sféru a rozšiřovat nabídku služeb i o cenové srovnávače pro firmy, to jsou plány webu ePoptávka.cz pro příští rok.

ePoptávka na TV Prima v Receptáři prima nápadů

ePoptávka.cz byla prezentována v pořadu Receptář prima nápadů na TV Prima. Spokojený poptávající, pan Petr Broža z Moravce, popisuje jak pomocí ePoptávka.cz realizoval poptávku na zimní zahradu. Na reportáž se můžete podívat v přiloženém videu.

leden 2013

ePoptávka.cz spustila dvě nové služby. Úspory, které představují vstup na trh srovnávačů komodit (jako je například elektřina a plyn) a Centrum právní pomoci. Zatímco první služba je určena především pro SMB segment, druhou nabídku využijí jak koncoví zákazníci, tak firmy, alespoň ty z řad realizátorů zakázek.

Lidem, kteří se prostřednictvím služby setkají s podvodným jednáním, poskytne bezplatně právní pomoc, poradenství a pomůže s řešením sporu.

Na konferenci Czech Internet Forum 2012 zazněla informace o tom, že Seznam.cz jedná s majiteli poptávkového serveru ePoptavka.cz o spolupráci či případné akvizici.

V průběhu kontroly zaměstnavatel i fyzická osoba, která na pracovišti zaměstnavatele vykonávala práci, inspektorům inspekce práce shodně tvrdili, že dotyčná fyzická osoba si odpracovává dluh. Poté, co inspektoři konstatovali umožnění výkonu nelegální práce, toto své tvrzení zaměstnavatel popřel doložením dohody o provedení práce.

Zaměřit se víc na veřejnou sféru a rozšiřovat nabídku služeb i o cenové srovnávače pro firmy, to jsou plány webu ePoptávka.cz pro příští rok. Z jednání o akvizici se Seznamem nakonec nic není. Satisfakce je, že se o nás zajímali, říká v rozhovoru majitel ePoptávka Petr Valeš.

ÚředníNástěnka.cz

Spustili jsme specializovanou službu ÚředníNástěnka.cz zaměřenou na veřejné zakázky malého rozsahu. Firmám zasíláme měsíčně téměř 3 500 zakázek veřejných institucí, které operátoři služby ručně centralizují v systému z více než 10 tis. online zdrojů dostupných na webech státní správy.

prosinec 2012

Soutěž ePoptávka.cz o iPhone 5 zná svého výherce

V listopadu 2012 jsme pro firemní poptávající zákazníky připravili soutěž o mobilní telefon iPhone. Podmínkou bylo zadání poptávky v tomto období pro vybrané návštěvníky poptávkového formuláře. Šťastným výhercem soutěže se stala paní Aneta Kopečková z Olomouckého kraje, která poptávala zednické práce pro stavební společnost. Výherkyni srdečně blahopřejeme.

prosinec 2012

Celý segment stavebnictví, včetně stavebního materiálu padá. Dokazují to nejnovější data zveřejněná službou ePoptávka.cz.

ePoptávka.cz rozdává kupony na nákupu zboží v CZC.cz

Pro naše firemní zákazníky máme k dispozici kupony ve výši 150 Kč pro nákup v e-shopu s počítači a elektronikou CZC.CZ. Kupon lze využít do 31.12.2012 bez omezení výše nákupu. Akce je určena pro firemní poptávající, kteří jsou akcí osloveni e-mailem.

listopad 2012

Centrum právní pomoci

ePoptávka.cz spustila pro poptávající zákazníky a registrované dodavatele specializované Centrum právní pomoci jako asistenci v případech nesolidního jednání druhé strany v rámci poptávkového řízení. K dispozici je preventivní část jako dopodručení jak vybrat vhodného dodavatele, jak správně sepsat smlouvu a také typizované vzorové smlouvy. V aktivní části je možné požádat ePoptávka.cz, jako systémovou autoritu o zprostředkování jednání obou stran sporu.

listopad 2012

Celý segment stavebnictví, včetně stavebního materiálu padá. Dokazují to nejnovější data zveřejněná službou ePoptávka.cz. Naopak zvýšenou poptávku lze pozorovat po sofistikované elektronice, výrobcích z plastu nebo obráběcích strojích..

Hodnocení na ePoptávka.cz

Pro naše poptávající zákazníky i registrované dodavatele máme k dispozici již více než 3 500 hodnocení v ePoptávka.cz Hodnocení je dostupné ve službě ePoptávka Monitor a umožňuje poptávajícím ohodnotit dodavatele, se kterým vstoupili v obchodní jednání. Všichni poptávající tak nyní mají možnost vybírat svého obchodního partnera také na základě zkušeností ostatních poptávajících a současně s nimi sdílet i své zkušenosti.

říjen 2012

Malé firmy, drobní podnikatelé a živnostníci meziročně významně zvýšili počet nabídek, které zasílají potenciálním zákazníkům.

Obliba ePoptávka.cz roste

Stále více firem a živnostníků začlenilo službu ePoptávka.cz mezi své marketingové nástroje. V prvním pololetí vzrostl počet registrovaných dodavatelů ePoptávka.cz o 21%. Největší nárůsty jsme zaznamenali v oborech stavební firmy, zemní práce, interiérové přestavby a rekonstrukce. Děkujeme za Vaši podporu.

září 2012

Dodavatelé jsou pilnější

Registrovaní dodavatelé ePoptávka.cz meziročně významně zvýšili počet nabídek, které připravují a posílají potenciálním zadavatelům. Podle průzkumu ePoptávka.cz významně roste počet odeslaných nabídek a reakcí. Meziroční nárůst je více než 100 %. V některých případech to je i trojnásobek. Zatímco před rokem průměrný dodavatel připravil každý měsíc mezi 5 až 10 nabídkami, dnes je to většinou 15 až 20 nabídek.

září 2012

ePoptávka.cz nominována na Křišťálovou Lupu 2012

ePoptávka.cz byla nominována do finále ankety o Cenu českého internetu - Křišťálová Lupa 2012 v kategorii Nástroje a služby. Cílem ankety je zvolit nejzajímavější a nejprospěšnější projekty českého internetu. Děkujeme za Vaši dosavadní přízeň a současně za podporu ve finálním hlasování.

září 2012

ePoptávka.cz – jednička ve firemních poptávkách

Poptávkový systém ePoptávka.cz potvrzuje v období leden - září 2012 své prvenství v počtu firemních poptávek. Za sledované období ePoptávka.cz zpracovala téměř 80 tis. poptávek, z toho bylo více než 65% firemních poptávajících. Průměrná hodnota firemní poptávky je 134 tis. Kč. ePoptávka.cz je tímto leaderem na trhu B2B poptávek v České republice.

září 2012

Nominujte ePoptávka.cz na Křišťálovou lupu 2012!

Služba ePoptávka.cz se v tomto roce účastní nominací na cenu pro nejoblíbenější a nejzajímavější projekty a služby českého internetu Křišťálovou Lupu 2012. Používáte službu ePoptávka.cz? Jste registrovaný dodavatel? Podpořte nás v kategorii Nástroje a služby. Děkujeme za vaši důvěru a přízeň.

srpen 2012

Kalkulátor poptávek

Pro nové dodavatele, kteří uvažují o registraci do systému ePoptávka.cz jsme připravili nástroj Kalkulátor poptávek pro zjištění, zda se jim ePoptávka.cz vyplatí.
Dodavatel popíše pomocí klíčových slov, čím se zabývá a Kalkulátor zobrazí kolik poptávek a v jakém finančním objemu je v systému k dispozici.
Kalkulátor poptávek je dispozici na adrese: http://poptavky.epoptavka.cz/kalkulator-poptavek/

červen 2012

Novinka ve vyhledávání na ePoptávka.cz

ePoptávka.cz přináší stále něco nového. Připravili jsme pro Vás novou verzi vyhledávání v poptávkách, které jistě oceníte.

Pomocí klíčových slov v kombinaci s informacemi o poptávce, jako je obor poptávky, kraj, obrat či datum zadání můžete vyhledávat jednodušeji a přehledněji. Výsledky se zobrazují dynamicky, jakmile změníte vstupní údaje, ihned se výsledky přepočítají.

Nyní je pro dodavatele velmi jednoduché zjistit, kolik poptávek a v jakém finančním objemu se nachází v systému ePoptávka.cz z jeho oboru a kraji.

květen 2012

Staráme se o školáky

Již od roku 2012 podporujeme základní školu Brdičkova. Postupně jsme tak pomohli zajistit nové učebnice pro žáky prvního stupně i nákup nových lavic a židlí.

Naše spolupráce pokračuje i v roce 2014. Finance, které škole v průběhu roku poskytujeme, budou použity na další zlepšování vybavení tříd.

Podporujeme

duben 2012

Největší poptávkový systém v ČR ePoptávka.cz garantuje výkon své služby. Pokud dodavatel nezíská zakázku, bude mu po uplynutí služby vrácen registrační poplatek zpět.

Nové webové stránky společnosti

Na nové verzi firemního webu www.b2m.cz jsme pro vás připravili více informací o projektech, lidech v B2M.CZ a naší společnosti.

březen 2012

PDF příručka: 10 tipů pro výběr stavební firmy

Vzhledem k začínající stavební sezoně jsme pro poptávající zákazníky ePoptávka.cz připravili několik užitečných rad při výběru té správné stavební firmy. Stačí si zadat poptávku z oblasti stavebnictví a PDF příručku Vám zašleme na e-mailovou adresu uvedenou v poptávce.

březen 2012

ePoptávka.cz je největším zdrojem veřejných zakázek v ČR

Služba ePoptávka.cz opět potvrzuje své prvenství oblasti poptávek a veřejných zakázek. V lednu 2012 jsme
se stali největším zdrojem veřejných zakázek malého rozsahu v České republice, kdy bylo dodavatelům
rozesláno 2 374 veřejných zakázek malého rozsahu. Meziročně se počet veřejných zakázek zvýšil o více
než 45%
.

únor 2012

Photo Annual Awards

Dlouhodobě podporujeme soutěž Photo Annual Awards. Fotografické klání, které se účastní stovky fotografů z desítek zemí včetně Bangladéše, Gruzie nebo Kataru, se koná již od roku 2011.

Vítězné snímky jsou k vidění na výstavě Final Wall Gallery Exhibition, která probíhá při příležitosti zahájení lázeňské sezóny v Teplicích.

Podporujeme

leden 2012

Garance získání zakázky

V lednu 2012 jsme pro nové dodavatele zavedli garanci získání zakázky. Pokud nový dodavatel nezíská pomocí ePoptávka.cz žádnou zakázku, bude mu po uplynutí plnění služby vrácen celý poplatek zpět. Garanční program vychází z dlouhodobé spokojenosti našich zákazníků. V současné době je ePoptávka.cz jediný poptávkový systém v České republice, který nabízí tuto garanci.

leden 2012

SMS nabídka a preferovaný kontakt

V listopadu 2011 jsme pro registrované dodavatele spustili funkci SMS nabídka. Dodavatelé mohou nyní zdarma odeslat svoji SMS nabídku poptávajícímu zákazníkovi. SMS nabídka se zadává pomocí formuláře na ePoptávka.cz, odkaz na tento formulář je k dispozici v poptávkovém e-mailu. Pro poptávající zákazníky na ePoptávka.cz dodavatelů – možnosti jsou e-mailem a telefonicky dále pouze e-mailem nebo pouze telefonicky.

listopad 2011

Živnostníci a drobní podnikatelé většinou pro odvádění daní nepoužívají výdajové paušály. Záměr ministra financí Miroslava Kalouska paušály snížit by je výrazně neovlivnil.

Rekord počtu poptávek opět překonán!

V měsíci říjnu 2011 jsme rozeslali rekordně nejvíce komerčních poptávek a veřejných zakázek za celou historii služby ePoptávka.cz. Registrovaní dodavatelé obdrželi celkem 11 560 poptávek v celkové finanční hodnotě 1,8 miliardy Kč. Na podrobné statistiky se můžete podívat zde.

říjen 2011

Malí i střední podnikatelé stále častěji nabízejí a poptávají služby prostřednictvím on-line poptávkových serverů.

V ČR bylo od začátku roku zadáno více než 80 000 on-line poptávek. Celková hodnota je téměř 15 miliard Kč.

AKCE ZÁŘÍ - sleva 50%

ePoptávka.cz přichází v září 2011 s mimořádným zvýhodněním při registraci do poptávek. Akce je platná od 1.9. do 30.9.2011 a umožňuje 50% slevu na registraci do kontaktů poptávek na období 1 roku.

září 2011

ePoptávka.cz je mobilní

Pro potřeby mobilního zákazníka jsme připravili mobilní verzi služby ePoptávka.cz. Je zde možné prohlížet poptávky, přistupovat ke kontaktům poptávek jako registrovaný dodavatel, zadávat poptávky a také procházet katalog registrovaných dodavatelů.

září 2011

100 000 nabídek v katalogu dodavatelů ePoptávka.cz

Registrovaní dodavatelé vložili do katalogu dodavatelů ePoptávka.cz již více než 100 000 nabídek. Nabídky se zobrazují v katalogu dodavatelů ePoptávka.cz na adrese dodavatele.epoptavka.cz, jsou rozesílány poptávajícím, kteří poptávají stejný či podobný produkt a současně se zobrazují v katalogu dodavatelských nabídek Superto.cz.

září 2011

Online poptávkové systémy se v rámci českého podnikatelského sektoru stávají stále významnějšími hráči.

Roste zájem dopravců o poptávkové online systémy. Jak vyplynulo ze statistik společnosti B2M, která provozuje poptávkový server ePoptávka.cz.

Mezi nejstabilnější obory na poli poptávkových serverů patří strojírenství.

Online poptávkové systémy se v rámci českého podnikatelského sektoru stávají stále významnějšími hráči.

Profito.cz - nový poptávkový systém B2M.CZ

Pro podporu českých firem a podnikatelů jsme spustili zcela nový poptávkový systém Profito.cz. Specializuje se na soukromé poptávky a jeho podtitulem je Oslovte profíky v oboru. Profíků ve svém oboru je k dispozici více než 144 tis., kteří zcela jistě uspokojí poptávky zákazníků.

červen 2011

Soutěž ePoptávka.cz o iPad 2 zná svého výherce

V červnu 2011 jsme pro poptávající zákazníky připravili soutěž o tablet iPad 2. Podmínkou bylo zadání poptávky v tomto období pro vybrané návštěvníky poptávkového formuláře. Šťastným výhercem soutěže se stala paní Zdeňka Holubová ze Středočeského kraje, která poptávala sklenářské práce a montáž sádrokartonu. Výherkyni blahopřejeme.

červen 2011

ePoptávka.cz zaznamenala historický rekord v počtu více než 30 000 vložených poptávek za první čtvrtletí.

Historický rekord v počtu poptávek hlásí server ePoptávka.cz. A to více než 30 000 vložených poptávek za první čtvrtletí.

Poptávkové online systémy se stávají stále více využívanými nejen malými a středními firmami, ale také státními institucemi nebo ministerstvy.

AKCE Výhodný balíček služeb na 6 měsíců

ePoptávka.cz nyní nabízí pro firmy a podnikatele mimořádné podmínky registrace - balíček komerčních poptávek a poptávek veřejných subjektů za zvýhodněnou cenu 1 890 Kč na 6 měsíců. Akce je platná od 2.5. do 31.5.2011.

květen 2011

Debutové album Eriky Fečové

Podporujeme nadané hudebníky. Byli jsme u vzniku debutového alba Eriky Fečové, nadané zpěvačky, kterou můžete znát k kapel jako Felix Fussion, All Fools Days, Connection nebo z jejího působení v kapele Navigators.

Podporujeme

duben 2011

V březnu jsme rozeslali rekordní počet poptávek

V měsíci březnu 2011 se nám podařilo překonat dosavadní rekord v počtu komerčních a veřejných poptávek zadaných na www.epoptavka.cz. V období od 1. do 31. března jsme zpracovali 11 339 poptávek a veřejných zakázek. Odhadovaná hodnota poptávek je asi 2 miliardy Kč. Vývoj v počtu a obratu zadaných poptávek naleznete zde.

duben 2011

Superto.cz - nový katalog dodavatelských nabídek

V reakci na dlouhotrvající zájem registrovaných dodavatelů ePoptávka.cz, jsme spustili zcela novou službu - katalog dodavatelských nabídek s názvem Superto.cz. Rodinu služeb B2M.CZ tedy rozšiřuje nový katalog, ve kterém najdete nabídky registrovaných dodavatelů služby ePoptávka.cz. K polovině dubna je zde již více než 40 000 nabídek služeb a produktů českých firem. Naším cílem je překonání hranice 100 tisíc nabídek do konce roku 2011.

duben 2011

20 000 nabídek v katalogu dodavatelů ePoptávka.cz

Nedávno jsme informovali o spuštění nabídek v novém katalogu dodavatelů ePoptávka.cz. Nabídky se aktuálně těší velkému zájmu registrovaných dodavatelů, k polovině března 2011 evidujeme v katalogu již více než 20 000 vložených nabídek. Nabídky se zobrazují v katalogu dodavatelů ePoptávka.cz na adrese dodavatele.epoptavka.cz a současně jsou rozesílány poptávajícím, kteří poptávají stejný či podobný produkt. Podívejte se na ukázky nabídek plastových oken, dřevěných dveří, nebo podlah.

březen 2011

ePoptávka.cz klade důraz na důvěryhodnější obchodování

ePoptávka.cz zavádí institut certifikovaného zákazníka, který zajistí bezpečnější ochodování na internetu. Poptávající může nyní získat označení certifikovaný zákazník. Podmínkou je, aby poptával opakovaně, vyjádřil souhlas s etickým kodexem certifikovaného zákazníka a byli ověřeny jeho kontaktní údaje operátory ePoptávka.cz. Certifikace přináší vyšší důvěryhodnost u registrovaných dodavatelů, tím pádem i zvýšený zájem o poptávku ze strany dodavatele. Označení certifikovaný zákazník je viditelné v detailu poptávky, katalogu poptávek a dále v poptávkových e-mailech, které ePoptávka.cz zasílá registrovaným dodavatelům.

únor 2011

Nový katalog dodavatelů na ePoptávka.cz

Spustili jsme novou verzi katalogu dodavatelů na adrese dodavatele.epoptavka.cz. Katalog má nyní modernizovaný design firemního detailu registrovaného dodavatele, nové je zobrazení firem v sekcích a výsledcích hledání. Nejvýznamnější změnou je však možnost vkládání nabídek do firemního detailu. Tyto nabídky budou prezentovány v samotném katalogu dodavatelů a současně je ePoptávka.cz bude rozesílat poptávajícím, kteří poptávají stejný či podobný produkt. 

únor 2011

V dnešní době není jednoduché rozeznat pravdivost informací, které kolují na internetu.

Modernizace designu ePoptávka.cz

ePoptávka.cz upravila grafický design svého webu. Úpravou prošla titulní strana www.epoptavka.cz - horní a levé menu a především inovovaný informační banner. Ten informuje o probíhající prodejní akci, hlavních benefitech služby pro poptávající či dodavatele a dále o počtu / obratu poptávek.

leden 2011

Garance získání zakázky pro nové dodavatele

Pro nové dodavatele jsme připravili akci garance získání zakázky, která se vztahuje na registrace nových dodavatelů. Garance spočívá v tom, že pokud dodavatel nezíská pomocí naší služby ePoptávka.cz jedinou zakázku, vrátí ePoptávka.cz registrační poplatek v plné výši. Akce trvá do 28.2.2011 a vztahuje se pouze na komerční poptávky a na roční registraci.

leden 2011

Nejčastěji se poptává zateplení

Společnost ePoptávka.cz provedla analýzu poptávek osob a firem, kteří poptávali jejím prostřednictví svého dodavatele.

Dřevo a doprava jsou žádané

Poptávkový systém ePoptávka.cz zkoumal, které produkty nebo obory jsou mezi poptávajícími letos nejžádanější.

Poptávkový systém ePoptávka.cz zkoumal, které produkty nebo obory jsou mezi poptávajícími v letošním roce nejžádanější.

To, že se ekonomické prostředí mění a s ním i dodavatelsko-odběratelské vztahy, naznačuje i vzrůstající počet registrovaných účastníků internetového systému ePoptávka.cz.

AKCE ZÁŘÍ - sleva 50%

ePoptávka.cz podporuje české podnikatele a firmy, proto nabízí mimořádně zvýhodněné podmínky registrace. Akce je platná od 1.9. do 30.9.2010 a umožňuje 50% slevu na registraci do kontaktů poptávek
na období 1 roku.

září 2010

Téměř dvě třetiny český podniků neusilují o veřejné zakázky. Podnikatelé se domnívají, že nemají ty správné kontakty nebo konexe, bez kterých nelze zakázky získat.

Dvě třetiny firem neusilují o veřejné zakázky. Ztráta času, tvrdí

Téměř dvě třetiny český podniků neusilují o veřejné zakázky. Vyplývá to z ankety společnosti ePoptávka.cz mezi 150 tuzemskými firmami z různých oborů.

Zájem o fotovoltaické panely klesl

V posledních měsících podle očekávání prudce poklesl zájem o fotovoltaické panely.

Téměř 80 % poptávek se realizuje

Z našeho nejnovějšího průzkumu vyplývá, že téměř 80 % poptávek, které zveřejníme v systému ePoptávka.cz, se úspěšně zrealizuje. V prvních čtyřech měsících letošního roku tak tisíce registrovaných dodavatelů realizovaly zakázky v hodnotě více než 4 mld. Kč. Z průzkumu dále vyplývá, že poptávající zákazník dostane v průměru 3 – 5 nabídek na každou zadanou poptávku. Dodavatele si poptávající vybírají zejména na základě ceny, kvality a rychlosti dodání.

květen 2010

Rekordní počet registrovaných dodavatelů

Počet registrovaných dodavatelů dosáhl další významné mety. Nyní je v katalogu dodavatelů na webových stránkách ePoptávka.cz zaregistrováno více než 140 000 dodavatelů. Proto jsme i nadále největším a nejpoužívanějším on-line poptávkovým systémem mezi firmami v České republice. Všem registrovaným firmám děkujeme za využívání naší služby!

květen 2010

Dále jsme podpořili

B2M.CZ, s.r.o. dlhodobo podporuje prospešné charitatívne projekty. Našu podporu v minulosti ďalej získal napríklad klub Hornomlýnská, iniciatíva Pomoc seniorom alebo detský deň BDR Rotavská.

Podporujeme

duben 2010

Rozšíření profilu pro zasílání poptávek

Pro všechny platící zákazníky služby ePopávka.cz jsme připravili novinku, která jim usnadní práci se systémem a přinese více poptávek z jejich oboru činnosti. V profilu pro zasílání poptávek lze nově nastavit více oborů pro jejich zasílání, přihlašování z více počítačů, sledování stavu poptávky nebo lze požádat o výpis z rejstříků o poptávajícím.

duben 2010

Zadávání poptávek přes internet získává na oblíbenosti. V loňském roce se jejich objem zvýšil oproti předchozímu období o 22,5 procenta.

Internetová tržiště se stávají oblíbeným hitem. V loňském roce i přes krizi významně vzrostl počet zadaných poptávek přes internet a i letos bude trend podobný.

Spustili jsme nový systém pro odesílání poptávek!

Neustále se snažíme najít způsoby, jak zlepšit pohodlí Vás, našich uživatelů a jak Vám nabídnout ještě kvalitnější produkt. V průběhu února jsme spustili nový systém, který zabezpečí rychlejší zpracování a odbavení poptávky poptávajících zákazníků, dodavatelé pak od února dostávají lépe cílené poptávky přesně z oboru jejich činnosti.

březen 2010

Rekordní začátek roku 2010

Začátek roku 2010 byl pro službu ePoptávka.cz rekordní. Počet poptávek, rozeslaných platícím dodavatelům, neustále roste. V lednu jsme rozeslali o 30% více komerčních a veřejných poptávek než tomu bylo ve stejném období roku 2009. V únoru jsme zaznamenali absolutní rekord, rozeslali jsme celkem 9 866 komerčních a veřejných poptávek. Podle neustále rostoucího zájmu o naší službu předpokládáme, že další rekord na sebe nenechá dlouho čekat. Vývoj v počtu a obratu zadaných poptávek naleznete zde.

březen 2010

Bezpečné obchodování s ePoptávka.cz

Pro poptávající zákazníky v našem systému ePoptávka.cz jsme připravili návod pro výběr správného dodavatele. Přečtete si zde, jak během několika minut odhalíte nesolidního dodavatele, jak správně sepsat s dodavatelem smlouvu, najdete zde ukázky smluv, které Vám budou pomocníkem při sepisování té Vaší nebo se můžete podívat na krátké video, které popisuje fungování naší služby.
Navštivte novou sekci a obchodujte bezpečně s ePoptávka.cz!.

březen 2010

Tuzemští podnikatelé výrazně snižují své náklady na pronájem kancelářských prostor.

Podívejte se na videoprůvodce, jak funguje ePoptávka.cz

Pro všechny uživatele naší služby jsme spustili videoprůvodce s krátkým popisem, jak systém ePoptávka.cz funguje. Jsou zde názorně zobrazeny veškeré kroky, které čekají poptávajícího, od zadání poptávky až po výběr dodavatele. Pro snadnější orientaci je video doplněno čteným komentářem. Jak pracovat v systému ePoptávka.cz se můžete podívat zde.

prosinec 2009

Poptávka zboží a služeb na internetu je stále oblíbenější

Za poslední rok vzrostl počet zadaných poptávek prostřednictvím systému ePoptávka.cz o 11,7%.

Peníze jsou jedním z důvodů, proč využít službu epoptavka.cz, dalším je úspora času, říká Tomáš Vaner, product manager společnosti B2M.CZ, který představil on-line B2B poptávkový systém v České republice.¨

Podle statistik společnosti B2M.CZ, která využila data ze systému ePoptavka.cz, je při výběru dodavatele pro poptávajícího stále důležitějším kritériem cena. Ta je od října loňského roku rozhodujícím faktorem pro 46 % poptávajících, přitom před říjnem to bylo 42,5 %. Porovnání statistik před hospodářskou recesí a po ní ukazuje, že roste vliv ceny na úkor rychlosti vyřízení dodávky, komentoval výsledky Petr Valeš, jednatel společnosti B2M.CZ.

10 tipů jak vyhrát zakázku

Pro všechny registrované dodavatele jsme připravili 10 tipů, jak vyhrát výběrové řízení na poptávku, zadanou v systému ePoptávka.cz. Tipy obsahují naše doporučení, jak se vyvarovat nejčastějších chyb při reakci na poptávku, poskytují návod, jak správně na poptávku reagovat a uspět tak ve výběrovém řízení. Pří odpovědi na poptávku Vám budou nápomocny také vzorové nabídky z různých oborů.

listopad 2009

V říjnu jsme dosáhli dalšího rekordu!

V říjnu jsme rozeslali dodavatelům rekordní počet komerčních a veřejných poptávek v historii fungování naší služby ePoptávka.cz. Rozeslali jsme celkem 9 043 poptávek v objemu téměř 1,3 miliardy Kč, což představuje nárůst o více než 25 % oproti stejnému období v loňském roce!

listopad 2009

Podzim už se začíná předvádět ve všech svých barvách, a proto je nejvyšší čas začít se připravovat na zimu. Zapomenout bychom neměli ani na naše obydlí, byt či dům.

Za poslední rok vzrostl počet zadaných poptávek

Za poslední rok vzrostl počet zadaných poptávek prostřednictvím systému ePoptávka.cz o 12 %. Nejvíce poptávek je registrováno v oblasti stavebnictví a stavebního materiálu.

Jak nejrychleji získáte nabídky na plastová okna?

Pokud chcete již letos uspořit na vytápění, jednou z investic, která se do budoucna rozhodně vyplatí, je výměna starých, špatně těsnících oken za nová.

Za poslední rok vzrostl počet zadaných poptávek prostřednictvím systému ePoptávka.cz o 11,7 %. Společnost, která provozuje největší internetový B2B portál určený pro on-line výběr nejvhodnějšího dodavatele po celé ČR, má půlroční obrat v zadaných poptávkách cca 6 mld. Kč.

Z rozesílky poptávky lze vyčlenit dodavatele

Pro všechny poptávající zákazníky v našem systému ePoptávka.cz jsme spustili užitečnou funkci vyčlenění dodavatelů z rozesílky poptávky. Při zadávání poptávky na webových stránkách ePoptávka.cz může každý poptávající v sekci další možnosti poptávky vypsat název dodavatele nebo jeho IČ a poptávka mu nebude odeslána. Nově také odesíláme všem poptávajícím SMS s potvrzením o rozeslání jejich poptávky dodavatelům. Každý poptávající je tak ihned informován o odeslání poptávky a počtu oslovených dodavatelů.

září 2009

Využijte naší novou službu zasílání veřejných poptávek

Služba ePoptávka.cz spustila nový produkt Poptávky od veřejných subjektů a veřejné zakázky. Jedná se o nadlimitní a podlimitní veřejné zakázky a zakázky malého rozsahu od krajských úřadů, obecních úřadů, státních škol a nemocnic, evropských státních orgánů, apod. Jakákoli firma tak nyní může odebírat poptávky od veřejných subjektů a získat tak nové zakázky ze státní a veřejné správy z České republiky a z celé Evropské unie. Každý týden pro naše zákazníky zveřejníme více než 8 000 veřejných poptávek z České republiky a veřejných zakázek z Evropské unie. Více informací o této službe naleznete zde.

červen 2009

Hodnocení dodavatelů

Pro všechny poptávající zákazníky na serveru ePoptávka.cz jsme připravili novinku - možnost ohodnotit dodavatele, se kterým vstoupili v obchodní jednání. Všichni poptávající tak nyní mají možnost vybírat svého obchodního partnera také na základě zkušeností ostatních poptávajících a současně s nimi sdílet i své zkušenosti.

duben 2009

Bezplatná linka nabízí více

Pro naše zákazníky jsme rozšířili možnosti využití bezplatné linky 800 111 456. Od dubna 2009 může každý registrovaný dodavatel na ePoptávka.cz prostřednictvím Zelené linky změnit údaje na svém firemním profilu a dosud neregistrovaní dodavatelé se zde také mohou zaregistrovat do placeného režimu.

duben 2009

Hodnocení poptávajících zákazníků

Nově mají dodavatelé možnost ohodnotit poptávající i jejich jednotlivé poptávky. Na webových stránkách ePoptavka.cz je tak možné vidět zkušenosti ostatních s poptávajícími a jejich aktivitu za poslední rok. Touto novinkou chceme přispět zejména ke zkvalitnění našich služeb a upozornit dodavatele na bezproblémové, ale i problematické poptávající.

únor 2009

K zadání poptávky lze nyní využít také bezplatnou linku

Pro naše zákazníky rozšiřujeme možnosti, jakým způsobem zadat poptávku do našeho systému. Mimo již tradičního podání prostřednictvím webového formuláře lze poptávku nově vložit po telefonu, pomocí bezplatné linky 800 111 456. Díky bezplatné lince a proškolenému personálu je nyní možné si velmi snadno a rychle zadat poptávku, která bude ihned rozeslána.

únor 2009

Nová nadstandardní služba nabízí více!

Pro registrované dodavatele jsme připravili novou službu Premium. Mezi její hlavní výhody patří zvýrazněná pozice na místech, kde se zákazníci rozhodují o výběru dodavatele, tedy v katalogu dodavatelů a v e-mailech, které jsou poptávajícím pravidelně zasílány. Dodavatel má se službou Premium navíc přístup ke zvýšenému počtu kontaktů na webových stránkách ePoptavka.cz. Služba je nabízena za roční poplatek 2.990 Kč a je možné ji zakoupit ke každému standardnímu tarifu. Více informací o službě Premium naleznete zde.

únor 2009

V září jsme rozeslali rekordní počet poptávek

Hned první měsíc po prázdninách se nám podařilo překonat dosavadní rekordní počet poptávek zadaných na www.epoptavka.cz. V období od 1. do 30. září jsme zpracovali 7066 poptávek, což představuje 48% nárůst oproti stejnému období v loňském roce. Odhadovaná hodnota poptávek činila přes 1 miliardu Kč.

listopad 2008

Největším „problémem“ v podnikání na internetu je udržet směr a rozšiřovat vybudovaný tržní prostor, říká jednatel společnosti B2M.CZ Petr Valeš.

ePoptávka.cz v září zprostředkovala kontakty k 7066 zakázkám za více než 1 miliardu korun

Online poptávkový server ePoptávka.cz, který patří v ČR mezi největší projekty svého druhu, v září opět překonal dosavadní rekord v počtu poptávek zadaných na www.epoptavka.cz během jednoho kalendářního měsíce.

Vyzkoušejte si mezi prvními novou ePoptávku

Před spuštěním je nyní zbrusu nová podoba stránek ePoptávka.cz. Jejím největším přínosem bude snadnější orientace na webu a také lepší použitelnost stránek. Připravený je i moderní a atraktivní grafické zpracování. Buďte mezi prvními, kdo nové stránky vyzkouší, zatím v omezeném rozsahu. Podívejte se na novou ePoptávku a sdělte nám svůj názor.

říjen 2008

ePoptávka.cz, zakázky za miliardy korun online

Online poptávkový server ePoptávka.cz, který patří v České republice mezi největší projekty svého druhu, oslavil v červnu své 4. narozeniny.

Bonusy a akční nabídky pro poptávající zákazníky ePoptávky

Nyní se mohou všichni poptávající zákazníci ePoptávky těšit na novinku v podobě bonusů a akčních nabídek, které jim registrovaní dodavatelé nabízejí. Od června má každý registrovaný dodavatel možnost zadat své vlastní akční nabídky či jiné bonusy, které tak poskytne všem poptávajícím zákazníkům ePoptávky. Nyní mají tito zákazníci ještě více možností jak ušetřit. Bonusy a akční nabídky naleznete v e-mailu po zadání poptávky nebo v katalogu dodavatelů.

červen 2008

ePoptavka, rosteme den za dnem

Projekt ePoptavka.cz dosáhl magické hranice. Za duben 2008 byl zaznamenán rekordní počet 6491 zadaných poptávek, jejichž hodnota přesáhla 1,5 miliardy korun.

Registrace do zahraniční verze poptávkového systému

Služba ePoptávka.cz přichází s novinkou v podobě možnosti registrace firmy do zahraniční verze poptávkového systému. Nyní může jakákoliv firma z České republiky využít této příležitosti a odebírat komerční poptávky ze Slovenska, Polska či Maďarska. Systém příjímání poptávek a nastavení profilů pro zasílání je zcela stejný jako v české verzi, atraktivní poptávky jsou pravidelně ověřovány našimi zahraničními operátory. Do všech poptávkových systémů je měsíčně zadáno více než 11 000 poptávek za více než 100 mil. EUR. Podpořte export Vaší firmy.

květen 2008

Magická hranice 1 500 000 000 Kč prolomena

Duben 2008 se nesl ve znamení rekordů. Za měsíc jsme rozeslali rekordní počet 6 491 poptávek o celkové hodnotě přesahující 1,5 miliardy korun. V žádném případě ale neusínáme na vavřínech a stále pro Vás hledáme nové zdroje poptávek. Již nyní se těšíme, až společně překročíme dvoumiliardovou hranici. Vývoj počtu zadaných poptávek naleznete zde.

květen 2008

Rekordní počet poptávek v lednu 2008!

ePoptávka.cz Vám přináší stále více zakázek pro Vaše podnikání! V měsíci lednu 2008 naše služba zaznamenala nový rekord a sice 6 016 zadaných poptávek přesahující finanční objem 1 356 mil. Kč. V meziročním srovnání se jedná o nárůst více než 30 procent. Vývoj obratu poptávek naleznete zde. Děkujeme všem zákazníkům, kteří se na tomto úspěchu podílejí.

únor 2008

Zasílání veřejných zakázek na e-mail

V rámci placené registrace získává nyní každý dodavatel možnost přijímat výpis veřejných zakázek za stanovené období. Pomocí intuitivního ovládání lze snadno nastavit obory a země zájmu, periodu zasílání či e-mail příjemce. Vedle zasílání komerčních poptávek z České republiky může tak nyní každý zákazník služby ePoptávka.cz využít veřejné zakázky z celé EU. Vše samozřejmě v rámci jednoho dodavatelského poplatku.

únor 2008

ePoptávka monitor - novinky pro poptávající zákazníky

Každý poptávající zákazník, který si nyní zadá poptávku, obdrží e-mail se seznamem obeslaných dodavatelů. Vedle popisu a referencí firem, jenž mu seznam dodavatelů nabízí, může poptávající také využít funkce pro opakování poptávky nebo může upozornit na nevhodně zařazeného dodavatele. ePoptávka monitor přináší také okamžitý přehled nad stavem poptávky, čas do jejího odeslání nebo možnost editace obsahu poptávky. 

leden 2008

Nezaměstnanost v současné době Česko příliš netrápí, oproti ostatním evropským státům jsme na tom poměrně dobře.

Největší poptávkový systém na českém trhu server ePoptávka.cz, své klienty potěšil novou službou. Klienti začali dostávat seznam obeslaných dodavatelů.

Lídr českého B2B trhu poptávkových řízení na internetu ePoptávka.cz spustil užitečnou službu určenou českým podnikatelům.

Lídr českého B2B trhu poptávkových řízení na internetu – ePoptávka.cz spustil užitečnou službu určenou českým podnikatelům.

Veřejné zakázky z ČR v novém kabátě

Projekt ePoptávka.cz zahájil spolupráci s evropským poskytovatelem veřejných zakázek, která s sebou přináší i novinku v oblasti redesignu sekce veřejných zakázek. Nyní je možné využít chytrého průvodce, pomocí kterého naleznete odpovídající veřejné zakázky z celé ČR ještě rychleji a přesněji. Služba využívá evropského standardu oborových kódů, takže je velmi snadné najít stejné zakázky v ČR i jiných zemích. Do budoucna připravujeme i jejich bezplatné zasílání na Váš email. Věříme, že tato služba pomůže Vašemu podnikání i rozvoji Vašich zahraničních aktivit.

říjen 2007

Veřejné zakázky z EU zcela zdarma!

ePoptávka.cz Vám přináší stále více zakázek pro Vaše podnikání. Sekce veřejných zakázek se v současné době rozrostla o veřejné zakázky ze zahraniční. Zákaznící mají nyní možnost zúčastnit se veřejných tendrů i mimo Českou republiku a podpořit tak své zahraniční aktivity. Databáze je aktualizována každý den a během jednoho týdne je obohacena o více než 5 000 zakázek z několika desítek zemí. Veřejné zakázky z EU naleznete zde.

říjen 2007

V průběhu posledních šesti měsíců dosahuje obrat on-line poptávkového systému ePoptávka.cz konstantně miliardové hodnoty.

ePoptávka InterRating - interní hodnocení dodavatelů

ePoptávka přichází s výraznou novinkou pro registrované dodavatele! InterRating je nový systém hodnocení dodavatelů kdy je každý dodavatel ohodnocen v závislosti na délce setrvání v systému ePoptávka.cz. Součástí této novinky jsou nové benefity pro dodavatele, které pomohou při získávání nových zakázek. ePoptávka InterRating pomáhá i poptávajícím při výběru dodavatele - v katalogu dodavatelů jsou firmy označeny nabitými hvězdičkami. Poznejte InterRating více.

srpen 2007

ePoptávka.cz - letní novinky pro registrované dodavatele

V rámci zkvalitnění služeb jsme pro registrované dodavatele připravili několik novinek. Vedle rozšíření oborů pro správné cílení poptávek jsme nově nabídli možnost zadat si v katalogu dodavatelů vlastní referenci firmy. Zákazníci, kteří si v katalogu dodavatelů prověřují potencionálního partnera pro spolupráci mnohdy tuto infromaci ocení. Získat přehled je důležité a proto každý registrovaný dodavatel v systému obdrží na začátku kalendářního měsíce souhrn zaslaných poptávek za minulé období. Měsíční rekapitulace si klade za cíl omezit riziko spojené s přehlédnutím některé z již došlých poptávek.

červenec 2007

Poptávkový pomocník - jednodušší zadávání poptávek

Zadavatelé poptávek nyní mají možnost využít poptávkového pomocníka a tím si usnadnit vyplnění poptávkového formuláře. V případě, že poptávající má pro zadání poptávky vybranou kategorii, může využít nápovědy, která popisuje požadavky na obsah poptávky nebo může využít vzoru, který zobrazuje podobně řešenou poptávku.

duben 2007

ePoptávka šetří čas i peníze Vaší firmě

Nový průzkum mezi zadavateli poptávek prokázal, že poptávková služba ePoptávka.cz slouží nejenom jako efektivní nástroj ke snižování firemních nákladů, ale i jako velmi užitečná služba v okamžiku, kdy firma potřebuje rychle najít vhodného dodavatele zboží či služeb. Téměř 80% poptávajících je přesvědčeno, že jim ePoptávka.cz ušetřila čas a s průběhem poptávkového řízení byli spokojeni. Více informací a klientské reference.

duben 2007

ePoptávka monitor - Poptávka vždy pod Vaší kontrolou

Spustili jsme pro Vás novou, užitečnou službu s názvem ePoptávka monitor. Poptávající má nyní možnost získat přehled nad průběhem zadání a odeslání poptávky v systému. Sledování stavu poptávky, pořadí a času do odeslání poptávky dodavatelům jsou jedny z funkcí, které tato služba nově umožňuje. Popis s ukázkami naleznete také zde.

únor 2007

Veřejná-Poptávka.cz - Více poptávek z veřejné sféry!

Pro veřejné instituce jsme spustili nový projekt s názvem Veřejná-Poptávka.cz, který má ukázat výhody poptávkových řízení i subjektům veřejné správy. Registrovaným dodavatelům v systému ePoptavka.cz tak vzniká nová možnost získání zajímavých zakázek z této oblasti - vše samozřejmě v rámci jednoho poplatku. Projekt Veřejná-Poptávka.cz můžete navštívit zde.

leden 2007

ePoptávka.cz funguje! 8 z 10 dodavatelů získá alespoň 1 zakázku

Výsledek průzkumu mezi dodavateli potvrdil efektivitu systému ePoptavka.cz. 8 z 10 dodavatelů, kteří jsou v systému zaregistrováni a pravidelně ho používají, získají za dobu registrace alespoň 1 zakázku. Více o průzkumu.

leden 2007

ePoptávka.cz expanduje na Polský trh

Zahraniční poptávky jsou nyní obohaceny o nový region. Firmy z Polska nyní mohou velmi snadno poptávat zboží či služby u polských, ale i českých dodavatelů. Snažíme se našim zákazníkům vyhledávat stále nové zdroje příležitostí a věříme, že zahraniční poptávky pomohou českým firmám v jejich exportním růstu. Polské, stejně jak slovenské poptávky jsou zasílány v rámci jednoho poplatku.

leden 2007

Překročena hranice 1 miliardy Kč v obratu zadaných poptávek za měsíc

Za měsíc listopad 2006 byla historicky překročena hranice 1 miliardy Kč v obratu zadaných poptávek. Konkrétně se jedná o objem 1 190 398 000 Kč. Děkujeme všem zákazníkům a partnerům, kteří nám v této činnosti pomáhali. Více informací

prosinec 2006

84% platících dodavatelů je spokojeno se službou ePoptavka.cz

Podle posledního průzkumu reklamní agentury Protocol Service ČR - 84% dodavatelů je se službou ePoptavka.cz spokojeno. 92% dodavatelů je spokojeno s kvalitou zadaných poptávek a 3/4 dodavatelů reagují na poptávku do 1 dne. Téměř 70% dodavatelů využívá ke komunikaci email, případně email s telefonem. Děkujeme dodavatelům, kteří se našeho výzkumu zúčastnili.

prosinec 2006

ePoptávka.cz s kontaktem zdarma

ePoptávka.cz s kontaktem zdarma Internetový projekt ePoptávka.cz, který se zabývá B2B obchodováním, rozšířil nabídku svých služeb.

ePoptavka.cz expanduje na slovenský trh

V poslední době můžete sledovat zvýšený výskyt poptávek od slovenských zákazníků. Snažíme se pro Vás hledat stále nové zdroje obchodních příležitostí a možnost exportu pro české dodavatele je jedním z nich. Věříme, že právě zahraniční poptávky Vás zaujmou a otevřou Vaší firmě nové trhy.

říjen 2006

Obrat poptávek na ePoptavka.cz stále roste

I díky Vám se daří budovat a rozšiřovat systém ePoptavka.cz. Během roku 2006 jsme zaznamenali nárůst v obratu zadaných poptávek téměř o 248%. Stále se zvyšuje počet a kvalita zadaných poptávek, zejména oblast firemních poptávek za poslední měsíce rostla o desítky procent.

říjen 2006

Zůčastněte se tendrů veřejných zakázek!

Nyní můžete na stránkách www.epoptavka.cz/verejne-zakazky/ nalézt aktuální databázi veřejných zakázek. Každý týden pro Vás připravujeme nové informace o zakázkách z veřejné sféry. Věříme, že tyto informace přispějí k obchodnímu rozvojí Vaší firmy. Pro prohlížení nemusíte platit žádné další poplatky.

říjen 2006

Více než 90% zákazníků naší služby je spokojeno!

Poslední agenturní výzkum zjistil, že více než 90% zákazníků služby ePoptavka.cz je spokojeno s výsledkem a průběhem poptávkového řízení. Dále více než 70% registrovaných dodavatelů hodnotí službu jako přínosnou pro své podnikání. Více informací.

srpen 2006

Nové filtry pro zasílání poptávek

Připravili jsme pro Vás nové filtry pro zasílání poptávek. Nyní můžete snadno odfiltrovat soukromé nebo firemní poptávky, případně nastavit striktní používání vybraných regionů (pro případ, že nechcete posílat atraktivní poptávky určené pro celou ČR). V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem či telefonicky - jsme Vám k dispozici. Kontaktovat nás můžete také ZDE.

srpen 2006