Během června se rozvolnila protivirová opatření a pozitivně se to projevilo v nárustu počtu poptávek a zakázek. Jednalo se zejména o odvětví – interiér, dekorace bytu, venkovní posezení.

Přečíst celý článek

Roušky zákazníkům!

Stálým zákazníkům služby Poptávka.cz nyní poskytujeme bezplatné zaslání roušky při zadání poptávky. K dispozici máme 1.800 látkových roušek vyrobených ze 100 % bavlny v návrhářském studiu Poner. Vzhledem k budoucím předpovědím v oblasti hygienických opatření, jistě naši zákazníci uvítají bezpečné nošení roušky při osobním kontaktu s dodavateli ze všech oborů podnikání.

Firmy Vás potřebují

I přes současná omezení, která vyplývají z nařízení vlády z důvodu šíření koronaviru, je většina registrovaných dodavatelů připravena reagovat na poptávky klientů. Náš tým je připraven přijmout, zpracovat a odeslat Vaši poptávku stovkám dodavatelů z patřičného regionu. Využijte proto poptávkový formulář či bezplatnou telefonickou linku 800 111 456 a neváhejte svým požadavkem na jakoukoliv službu či zboží podpořit české firmy a živnostníky. Děkujeme.

Dárky pro naše zákazníky

Již několik let rozdává ePoptávka.cz dárky poptávajícím zákazníkům. V minulosti se jednalo o nářadí, usb flashky, svítilny, diáře, ale také hodnotnější dárky typu soutěže o auto či o zájezdy - celkem jsme za naši historii rozdali více než 50.000 dárků.

Nyní máme pro stálé poptávající zákazníky připraven zcela nový druh dárku v podobě funkčního fitness náramku.

Pomocí partnerské služby Poptávka.cz získá zákazník nejenom tento dárek, ale navíc zdarma rozešleme jeho poptávku do služeb ePoptávka.cz a AAApoptávka.cz.

V roce 2018 jsme mohli sledovat nejvyšší nárůst tržeb v dopravě a skladování v ČR za posledních jedenáct let.

Přečíst celý článek

V českých lesích se v roce 2017 vytěžilo rekordních 19,4 miliónů m3 dřeva. Čísla za loňský rok sice ještě nejsou k dispozici, ale zásadní pokles se nečeká. Dlouhodobý přebytek nabídky dřeva na trhu je z 61% daná tzv. nahodilou těžbou, jejíž příčina je především “hmyzová a živelná”.

Přečíst celý článek

Bilancování je každoroční rituál. Bilancují firmy i každý jednotlivec. Tak tedy, jakou máme za loňský rok bilanci?

Přečíst celý článek

Dlouhodobě jsme lídry trhu poptávek v ČR (ePoptávka.cz) a SK (123dopyt.sk). 1.září 2018 jsme dokončili akvizici a převzetí dvojky poptávkového trhu v obou zemích (projektů AAApoptávka.cz a AAAdopyt.sk). Touto akvizicí jsme se stali dominantní silou trhu, na kterém se každý měsíc vytvoří přibližně 15 000 obchodních příležitostí.

Přečíst celý článek

Pilně jsme se připravovali na pátek 25.5.2018. Den, kdy vstoupí v platnost nařízení EU o ochraně osobních údajů. Všechny naše systémy tak splňují, co GDPR nařizuje.

Přečíst celý článek

ePoptávka MAX je zcela nový přístup pro poptávající, kteří díky němu získají více nabídek bez dodatečných nákladů.

Přečíst celý článek

Po oslavách konce roku přišel čas na jeho krátké bilancování. Pro nás to byl rok opravdu hektický. Jaký byl pro naše dodavatele?

Přečíst celý článek

Pro naši obchodnickou konferenci jsme sbírali data o poptávkovém trhu v ČR. Co jsme zjistili, najdete v našem článku a infografice.

Přečíst celý článek

V pátek 1. září jsme spustili největší Tržiště nabídek na českém internetu. Tržiště, na kterém už teď můžete vybírat z více než 230 tisíc nabídek.

Přečíst celý článek

Všechno. Jedinou podmínkou poptávky je cena. 
Ta by měla převyšovat 5 000 Kč. Jinak najdete dodavatele prakticky na cokoliv.

Přečíst celý článek

Odpověď = konkurenční prostředí. Prostě konkurence. Konkurence totiž tlačí na cenu. Konkurence tlačí na kvalitu. Konkurence tlačí na termín dodání. Využívejte konkurence.

Přečíst celý článek

Nastavení spolupráce s dodavatelem není snadné. Na druhou stranu to není raketové inženýrství. Přečtěte si, na co je třeba dát pozor.

Přečíst celý článek

Malování. Tapetování. Montování nábytku. Mytí oken a žaluzií nebo úprava elektrických rozvodů. To dokážu zastat sám! Nicméně se nabízí otázka, zdali je to nutné.

Přečíst celý článek

Každý, kdo řeší domácí práce s řemeslníkem, chce najít toho nejlepšího. Takového, který splní zadání nebo dokonce zadání vylepší. Zároveň nesmí stát jeho práce jmění.
Jak na to? Jak poznáte opravdu kvalitního řemeslníka? Poradíme Vám!

Přečíst celý článek

Poptávající odměňujeme Power bankou

Naši stálí poptávající již vědí, že v průběhu každého roku mohou být za svou zadanou poptávku odměněni malým dárkem. V letošním roce posíláme firemním poptávajícím jako odměnu za zadanou poptávku praktický a vkusný dárek – Power banku, zdroj energie na cesty pro mobilní telefon. Stačí zadat poptávku na cokoliv, co firma potřebuje, a Power banka je vaše.

Napsali o nás

V médiích byly v průběhu září zveřejněny zprávy informující o některých nových doplňkových funkcích a službách systému ePoptávka.cz. Portál pro začínající podnikatele iPodnikatel.cz tak píše o videokurzu „15 tipů, se kterými vyhrajete každou zakázku“. Server MladýPodnikatel.cz zase popisuje bezplatnou službu „Vzorové smlouvy“ umožňující poptávajícím využívat profesionální vzory obchodních smluv.

Odkazy na zmíněné články je možné najít v sekci „ePoptávka v médiích“.

Nově na ePoptávka.cz: vzorové smlouvy zdarma

Správně uzavřená smlouva je základem pro hladký průběh spolupráce mezi poptávajícím a dodavatelem. Proto jsme pro Vás ve spolupráci s advokátní kanceláři Mašek, Kočí, Aujezdský připravili vzory nejčastěji používaných smluv. Stahovat je můžete v sekci Vzorové smlouvy.

Spustili jsme CSkontakt – firemní poptávkový systém

CSkontakt.cz je speciálně pro firmy určený poptávkový portál, v němž jsme zúročili 11 let našich zkušeností s firemními poptávkami. Zadání a správa poptávek, komunikace mezi poptávajícími a dodavateli – vše probíhá pouze prostřednictvím portálu. I tato služba je pro poptávající firmy zcela zdarma.