Reference od dodavatelů

Druchema, družstvo pro chemickou výrobu a služby

Dovolte, abych touto cestou vyjádřila spokojenost se službou ePoptávka, kterou využíváme již od roku 2006. Oceňuji zejména přehlednost zasílaných informací, jejich aktuálnost a také související zákaznické služby (například informace o fakturaci, možnosti rozšíření služby, apod.). Přeji hodně úspěchů.

Ing. Miluše Valdová, Druchema, družstvo pro chemickou výrobu a služby, www.druchema.cz

BRAMAC střešní systémy spol. s.r.o.

ePoptávku používáme od roku 2009. Jsou nám zasílány informace o cca 50 poptávkách za měsíc. Poptávky evidujeme a na vybrané z nich reagujeme nabídkou. Bohužel ale nemám celkový přehled o tom, kolik jsme jich již realizovali. ePoptávku samozřejmě rozhodně doporučuji i ostatním firmám.

Ing. Yvetta Suková, BRAMAC střešní systémy spol. s.r.o., www.bramac.cz

HARTMANN – RICO a.s.

Naše spolupráce s ePoptávkou funguje jíž pátým rokem. Za měsíc přijde e-mailem asi 20 poptávek a na 2 - 3 z nich odpovídáme nabídkou. V průměru takto skutečně realizujeme asi 1 poptávku měsíčně. ePoptávku jistě doporučuji.

Marek Konečný, HARTMANN – RICO a.s., cz.hartmann.info

LEŠTINA CZ s.r.o.

Od roku 2013, kdy jsme začali využívat systém ePoptávka, dostáváme týdně asi 40 – 50 poptávek a v průměru reagujeme asi na 85 % z nich. Množství opravdu realizovaných poptávek se často liší, ale odhadem je to průměrně asi 25 %. ePoptávku určitě doporučuji, protože pro naši společnost je to skvělý zdroj nových zákazníků a zakázek.

Jana Křížová, LEŠTINA CZ s.r.o., www.lestina.eu

KD Haus s.r.o.

Službu epoptavka.cz využíváme osmým rokem. Jsou nám pravidelně zasílány poptávky, na ně podle uvážení reagujeme nabídkami. Některé zakázky se nám daří získat, nicméně jejich celkový počet si neuvědomuji. ePoptávku mohu doporučit.

Radek Krejza, KD Haus s.r.o., www.kdhaus.cz

Projekty - Moštěk s.r.o.

Nabídky z ePoptávky nám přicházejí zhruba každý den. Na došlé nabídky odpovídáme dle naší aktuální potřeby a možností. Z poptávek, které nám díky ePoptávce přijdou, realizujeme cca 15 % zakázek. Službu ePoptávka využíváme od roku 2012. Celkově mohu ePoptávku doporučit.

Miroslav Moštěk, Projekty - Moštěk s.r.o., www.projekty-mostek.estranky.cz

ACI - Air Conditioning International

Službu využíváme od roku 2012. Z ePoptávky dostáváme dostatečný počet poptávek, služba funguje zcela podle našich představ. Z obdržených poptávek odpovídáme na cca 5 %. Z tohoto počtu potom zhruba 10 % zakázek realizujeme. Službu ePoptávka mohu doporučit.

Bohuslav Pavlíček, ACI - Air Conditioning International, www.aciokna.cz

H.C.M. s.r.o.

Na poptávky přicházející z ePoptávky odpovídáme zhruba ve 30% případů. Z tohoto počtu zrealizujeme cca 5 % zakázek. Službu ePoptávka jako standardní službu na trhu, kterou využíváme od roku 2011, doporučujeme.

Ing. Pavel Hajný, H.C.M. s.r.o., www.geodeziehcm.cz

Luvent

Denně chodí 1 – 2 poptávky a celkově je pro mě 5 poptávek za týden opravdu zajímavých, vybírám si poptávky, na které odpovím, což je cca 80 %, a asi 10 % obeslaných poptávek získávám. Určitě ePoptávku doporučuji.

Patrik Bureš, Luvent, www.luvent.cz

VRBASKLO spol. s.r.o.

Službu ePoptávka využíváme od roku 2012. Reagujeme na cca 70 % poptávek (na všechny, které jsou přímo z naší oblasti zájmu). Některé poptávky přes službu ePoptávka realizujeme, ale jejich přesný počet nedokážu odhadnout. Celkově ePoptávku doporučuji.

Petr Vrba, VRBASKLO spol. s.r.o., www.vrbasklo.cz

Ateliér 133

S ePoptávkou spolupracujeme asi čtyři roky. Chodí nám cca 3 – 4 poptávky denně a asi na 50 % z nich reagujeme. Poptávek, které opravdu realizujeme je asi 5 %. ePoptávku určitě doporučuji i dalším firmám.

Ing. Jiří Roubík, Ph. D., Ateliér 133, www.atelier133.cz

STAKOMPLET

Poptávky chodí v dostatečném množství, což je asi 10 denně, a z toho na 1 – 2 vždy reagujeme. Za dva roky spolupráce jsme získali asi 10 zakázek, ale mnohem důležitější je, že jsme našli nové zákazníky, kteří s námi navázali dlouhodobou spolupráci. Určitě všem ePoptávku doporučuji.

Libor Mackovič, STAKOMPLET, www.stakomplet.cz

Patricie Holečková – Paty Servis

Z ePoptávky nám přichází e-mailem poptávky pravidelně a v dostatečném počtu a jen za tento rok jsme už realizovali asi pět poptávek. Potencionálním zákazníkům ePoptávku určitě doporučuji.

Patricie Holečková, Patricie Holečková – Paty Servis, www.patyservis.cz

STROJCAR s.r.o.

Poptávek chodí dostatečné množství. Naše činnost je sice velmi specifická, ale i přes to jsme cca 3 – 4 poptávky realizovali. Určitě doporučuji ePoptávku i ostatním firmám.

Bc. Lucie Matušková, STROJCAR s.r.o., www.strojcar.cz

Gornicky, s.r.o.

ePoptávku využíváme již čtvrtým rokem. Chodí nám e-mailem cca 15 poptávek za týden, 10 % z tohoto počtu je pro nás výhodných a cca 1 % opravdu realizujeme. Služby ePoptávky doporučuji.

Pavel Štěpán, Gornicky, s.r.o., www.gornicky.cz

Elprom Service s.r.o.

Poptávky dostáváme pravidelně od počátku spolupráce, tedy od roku 2011. Na cca 20 % poptávek reagujeme nabídkou. Úspěšnost získávání zakázek je asi 4 %. Pro firmy s výrobním zaměřením tuto službu doproručuji.

Roman Piskala, Elprom Service s.r.o., www.elpromservice.cz

AGP – nova spol. s r.o.

Naše firma AGP - nova spol.s r.o. využívá službu ePoptávka od roku 2013. Služba nám poskytuje přehled o nových soutěžích a poptávkách na projekční práce. Výhodou poptávek je přímý kontakt na investora a přílohy k jednotlivým akcím.

Petr Parýzek, AGP – nova spol. s r.o., www.agpnova.cz