Přihlášení

nebo

Reference od dodavatelů

Navigace
Funkčnost i atraktivnost systému potvrzují vybrané reference dodavatelů. Přidejte si i vy ke spokojeným dodavatelům serveru ePoptávka.cz!
Vybírám si poptávky a realizuji 2-3 zakázky měsíčně Službu ePoptávka.cz využíváme už asi 10 let. Každý měsíc dostávám na e-mail přibližně 200 poptávek na naše služby. Provádím podrobný výběr a reaguji na cca 10 poptávek. Zrealizujeme tak 2-3 měsíčně. Vložená investice se nám vrátí již po 1-2 zakázkách.   Za naši firmu mohu jenom doporučit.
Milan Petružálek
PETRUŽÁLEK A SYNOVÉ s.r.o.
PETRUŽÁLEK A SYNOVÉ s.r.o.
Ročně získáme 50-100 nových zakázek Se službou ePoptávka.cz spolupracuji déle než 5 let. Za měsíc mi přijde přibližně 500 poptávek a reaguji na 50-100 poptávek měsíčně. Ročně díky službě získám 50-100 zakázek. Celkově službu hodnotím dobře a doporučil bych           ji i ostatním!
Zdeněk Tománek
RI OKNA a.s.
RI OKNA a.s.
ePoptávka.cz nám usnadňuje čas při hledání nových zákazníků Již více jak 12 let, kdy jsme začali využívat systém ePoptávka, obdržíme od systému týdně asi 100–150 poptávek a v průměru reagujeme asi na 80 % z nich. Celkový počet opravdu realizovaných poptávek, na které odpovídáme, je pokaždé jiný, ale zhruba je to asi 40 - 55 %. ePoptávka.cz určitě velice doporučuji, jelikož nám to usnadňuje naší práci a náš čas, který bychom museli věnovat vyhledávání potencionálních zákazníků. S portálem mám velmi dobré zkušenosti, což o jiných podobných firmách říct nelze a myslím, že cena za poskytování služeb této firmy je velice přijatelná.
Petko Kolařík
Petko Kolařík – Střechy, Výškové práce, Hromosvody revize, montáže a opravy
Ročně získám 10 velmi zajímavých zakázek Portál využívám opravdu dlouho, bude to už cca 6-8 let. Za měsíc mi přijde asi 60 poptávek. Reaguji na 5–10 týdně. Přibližně 10, většinou velmi zajímavých zakázek, ročně získám díky této službě. Celkově službu hodnotím velmi kladně a rozhodně bych ji doporučil ostatním.
Tomáš Liska
Zahradnictví Kokovice s.r.o.
Zahradnictví Kokovice s.r.o.
Získáváme minimálně 1 zakázku každý měsíc Službu ePoptávka.cz používám jako dodavatel i jako poptávající od jejího vzniku. Na poptávku jsem vždy dostal okolo 20 odpovědí a většinou jsme vždy vybrali správného dodavatele. Jako dodavatel dostávám v průměru více jak 20 poptávek měsíčně, z nichž vždy alespoň nějaká vyjde, a proto mohu služby ePoptávky jen doporučit!
Petr Pacner
Firma PIP
Firma PIP
10 nových zákazníků ročně, které bychom jinak neměli Do systému ePoptávka.cz jsem se zaregistroval již roku 2005. Protože jsme úzce specializovaná realitní kancelář, velmi oceňujeme detailní možnost v systému nastavit odpovídající parametry tak, že nám chodí téměř jen relevantní poptávky. Těch dostáváme 3–7 měsíčně, na 90 % z nich reagujeme. Za rok získáme průměrně 10 nových zakázek, které bychom bez ePoptávka.cz neměli. Přestože se pro nás jedná o poptávky menšího rozsahu, jsou pro nás i tak zajímavé. Ve spolupráci se systémem ePoptávka.cz plánujeme určitě pokračovat i do budoucna, protože ve virtuálním prostředí bude poptávka jen narůstat.
Roman Macura
CONTENT REALITY s.r.o.
CONTENT REALITY s.r.o.
Úzká specializace, přesto několik zakázek ročně Systém ePoptávka.cz využíváme od samého vzniku této služby. Jelikož jsme firma s úzkým segmentem zákazníků i nabídky, vyhovují nám pouze některé poptávky. Měsíčně pro nás přichází tak v úvahu do 5 ks, kterými se zabýváme. Úspěšnost poptávek je kolem 15 %, ale i při tomto relativně malém procentu je to pro nás zajímavý přínos, takže tuto službu stále prodlužujeme. Z více portálů, které jsou podobné, jsme zůstali věrni pouze Vám a všem kteří ještě s vámi nepracují ji můžeme jenom doporučit.
Ing. Bohuslav Voda
BS-textil s.r.o.
BS-textil s.r.o.
Realizujeme 1-2 zakázky každý měsíc Službu ePoptávka.cz využíváme cca od roku 2005. Poptávky nám chodí denně, měsíčně je to asi 150-200 poptávek. Převážně využíváme poptávky od veřejných subjektů, mezi kterými si vybíráme a reagujeme v průměru asi na 30-40 % z nich. Většinou se jedná o výběrová řízení ve větších objemech a naše úspěšnost je různá, ale minimálně 1-2 zakázky za měsíc realizujeme. Služba nám dlouhodobě přináší nové zákazníky a vřele ji doporučuji!
Martin Beran
B – CREDIT s.r.o.
B – CREDIT s.r.o.
S ePoptávka.cz spolupracujeme již více než 10 let „S portálem ePoptávka.cz spolupracuje naše společnost již více než 10 let. Měsíčně dostáváme cca 120–160 poptávek, z nichž reagujeme přibližně na polovinu. Co se týká vlastní realizace zakázek na základě těchto kontaktů, úspěšnost odhaduji na 5–10 %. Uvedený systém získávání nových zákazníků mohu doporučit jako součást marketingu a propagace firmy."
Jiří Cihlář
CZECH AMERICAN TRADE s.r.o. ve zkratce C A T s.r.o.
Spolupráce s ePoptávka.cz je pro nás zisková Portál ePoptavka.cz využíváme již 3 roky. Využíváme hlavně k získávání poptávek od potenciálních nových zákazníků dle klíčových slov. Celkově hodnotím systém ePoptavka.cz pozitivně, uživatelsky příznivě. Naše výroba je poměrně specifická, takže se musím každý den prokousávat poptávkami, které s naší výrobou vůbec nesouvisí. S tím jsem ale počítal a jde to naštěstí jednoduše, neboť každou poptávku lze rychle identifikovat dle předmětu mailu. Na řádově desítky poptávek ročně dávám nabídku a řádově jednotky případů se uskuteční. Zisk tedy pokryje náklady na tuto službu. Vyzkoušeli jsme i několik jiných portálů. Péče o zákazníka, poměr cena/počet obdržených nabídek je zde nejlepší a mohu doporučit.
Martin Franz
FAS Rakousy s.r.o.
FAS Rakousy s.r.o.
Službu hodnotíme jako přínosnou a doporučujeme ji O službě ePoptávka.cz jsme se dozvěděli na samém počátku na pořádané prezentaci systému, na kterou jsme byli pozváni. Po zralé úvaze jsme se do systému zapojili před více než 10 lety. Na zadané poptávky reagujeme v případě možností okamžitě zasíláním našich nabídek. Službu hodnotíme jako velice přínosnou a šetřící čas oproti původnímu shánění zakázek. Doporučujeme.
Zdeněk Kraft
Zdeněk Kraft
Získáváme větší i menší zakázky Evidenci využívání služby ePoptávka.cz mám od roku 2007, ale bude to asi déle. Za měsíc poptávky nepočítám. Důležité je, kolik jich zpracuji. Za měsíc reaguji na 5-15 poptávek. Za rok tak získám několik větších i menších zakázek.
Hedvika Rathouská
AVG - Rathouský
ePoptávka.cz je pro nás další kanál k získávání zákazníků Poptávek za měsíc mi chodí přibližně 10 kusů. Konkurence je veliká, ale upřednostňujeme službu ePoptávka.cz. Reagujeme na všechny poptávky z našeho oboru. Nesledujeme, na kolik poptávek reagujeme, protože máme několik tisíc zakázek za rok a naštěstí se daří. ePoptávka.cz je další kanál, jak oslovovat zákazníky. Určitě bych doporučil ostatním ať portál vyzkouší
Zdeněk Svejkovský
GATO spol. s. r.o.
GATO spol. s. r.o.
25 % všech přijatých poptávek realizujeme ePoptávka.cz je jeden z nejlepších portálů ze kterých čerpáme poptávky již několik let za přijatelnou cenu, která se zúročí realizací cca 25 % poptávek, na které reagujeme.
Václav Jeník
KLIMASTAR servis s.r.o.
KLIMASTAR servis s.r.o.
Dovolte, abych touto cestou vyjádřila spokojenost se službou ePoptávka, kterou využíváme již od roku 2006. Oceňuji zejména přehlednost zasílaných informací, jejich aktuálnost a také související zákaznické služby (například informace o fakturaci, možnosti rozšíření služby, apod.). Přeji hodně úspěchů.
Ing. Miluše Valdová
Druchema, družstvo pro chemickou výrobu a služby
Druchema, družstvo pro chemickou výrobu a služby
ePoptávku používáme od roku 2009. Jsou nám zasílány informace o cca 50 poptávkách za měsíc. Poptávky evidujeme a na vybrané z nich reagujeme nabídkou. Bohužel ale nemám celkový přehled o tom, kolik jsme jich již realizovali. ePoptávku samozřejmě rozhodně doporučuji i ostatním firmám.
Ing. Yvetta Suková
BRAMAC střešní systémy spol. s.r.o.
BRAMAC střešní systémy spol. s.r.o.
Naše spolupráce s ePoptávkou funguje jíž pátým rokem. Za měsíc přijde e-mailem asi 20 poptávek a na 2 - 3 z nich odpovídáme nabídkou. V průměru takto skutečně realizujeme asi 1 poptávku měsíčně. ePoptávku jistě doporučuji.
Marek Konečný
HARTMANN – RICO a.s.
HARTMANN – RICO a.s.
Od roku 2013, kdy jsme začali využívat systém ePoptávka, dostáváme týdně asi 40 – 50 poptávek a v průměru reagujeme asi na 85 % z nich. Množství opravdu realizovaných poptávek se často liší, ale odhadem je to průměrně asi 25 %. ePoptávku určitě doporučuji, protože pro naši společnost je to skvělý zdroj nových zákazníků a zakázek.
Jana Křížová
LEŠTINA CZ s.r.o.
LEŠTINA CZ s.r.o.
Službu epoptavka.cz využíváme osmým rokem. Jsou nám pravidelně zasílány poptávky, na ně podle uvážení reagujeme nabídkami. Některé zakázky se nám daří získat, nicméně jejich celkový počet si neuvědomuji. ePoptávku mohu doporučit.
Radek Krejza
KD Haus s.r.o.
KD Haus s.r.o.
Nabídky z ePoptávky nám přicházejí zhruba každý den. Na došlé nabídky odpovídáme dle naší aktuální potřeby a možností. Z poptávek, které nám díky ePoptávce přijdou, realizujeme cca 15 % zakázek. Službu ePoptávka využíváme od roku 2012. Celkově mohu ePoptávku doporučit.
Miroslav Moštěk
Projekty - Moštěk s.r.o.
Projekty - Moštěk s.r.o.
Na poptávky přicházející z ePoptávky odpovídáme zhruba ve 30% případů. Z tohoto počtu zrealizujeme cca 5 % zakázek. Službu ePoptávka jako standardní službu na trhu, kterou využíváme od roku 2011, doporučujeme.
Ing. Pavel Hajný
H.C.M. s.r.o.
H.C.M. s.r.o.
Službu ePoptávka využíváme od roku 2012. Reagujeme na cca 70 % poptávek (na všechny, které jsou přímo z naší oblasti zájmu). Některé poptávky přes službu ePoptávka realizujeme, ale jejich přesný počet nedokážu odhadnout. Celkově ePoptávku doporučuji.
Petr Vrba,
VRBASKLO spol. s.r.o.
VRBASKLO spol. s.r.o.
S ePoptávkou spolupracujeme asi čtyři roky. Chodí nám cca 3 – 4 poptávky denně a asi na 50 % z nich reagujeme. Poptávek, které opravdu realizujeme je asi 5 %. ePoptávku určitě doporučuji i dalším firmám.
Ing. Jiří Roubík, Ph.D.
Ateliér 133
Ateliér 133
Poptávky chodí v dostatečném množství, což je asi 10 denně, a z toho na 1 – 2 vždy reagujeme. Za dva roky spolupráce jsme získali asi 10 zakázek, ale mnohem důležitější je, že jsme našli nové zákazníky, kteří s námi navázali dlouhodobou spolupráci. Určitě všem ePoptávku doporučuji.
Libor Mackovič
STAKOMPLET
STAKOMPLET
Z ePoptávky nám přichází e-mailem poptávky pravidelně a v dostatečném počtu a jen za tento rok jsme už realizovali asi pět poptávek. Potencionálním zákazníkům ePoptávku určitě doporučuji.
Patricie Holečková
Patricie Holečková – Paty Servis
Patricie Holečková – Paty Servis
Poptávek chodí dostatečné množství. Naše činnost je sice velmi specifická, ale i přes to jsme cca 3 – 4 poptávky realizovali. Určitě doporučuji ePoptávku i ostatním firmám.
Bc. Lucie Matušková
STROJCAR .r.o.
STROJCAR .r.o.
ePoptávku využíváme již čtvrtým rokem. Chodí nám e-mailem cca 15 poptávek za týden, 10 % z tohoto počtu je pro nás výhodných a cca 1 % opravdu realizujeme. Služby ePoptávky doporučuji.
Pavel Štěpán
Gornicky, s.r.o.
Gornicky, s.r.o.
Poptávky dostáváme pravidelně od počátku spolupráce, tedy od roku 2011. Na cca 20 % poptávek reagujeme nabídkou. Úspěšnost získávání zakázek je asi 4 %. Pro firmy s výrobním zaměřením tuto službu doproručuji.
Roman Piskala
Elprom Service s.r.o.
Elprom Service s.r.o.
Naše firma AGP - nova spol.s r.o. využívá službu ePoptávka od roku 2013. Služba nám poskytuje přehled o nových soutěžích a poptávkách na projekční práce. Výhodou poptávek je přímý kontakt na investora a přílohy k jednotlivým akcím.
Petr Parýzek
AGP – nova spol. s r.o.
AGP – nova spol. s r.o.
Co je ePoptávka.cz

ePoptávka.cz je největší poptávkový systém v České republice, který využívá 279 279 dodavatelů ze všech oborů podnikání. Měsíčně zpracujeme přes 11 tis. poptávek ve finančním objemu více než 7 mld. Kč.

Používají nás úspěšné firmy
Loga našich partnerů

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení prohlížeče.

Chráníme Vaše osobní údaje v souladu s nařízením Evropské unie o GDPR. Detaily zde.

© 2006—2024 B2M.CZ s.r.o. ráda poskytuje pomoc potřebným ♥️. Všechna práva vyhrazena.