Přihlášení

nebo

Reference od poptávajících

Navigace
Ročně našich služeb využijí desetitisíce poptávajících z řad firem, státních institucí i soukromých osob. Neváhejte a přidejte se k úspěšným, kteří nakupují chytře!
Firemní poptávající O službě ePoptávka.cz jsem se dozvěděla na internetu a využívám ji zhruba 2 roky. Na každou poptávku, kterou na server dám, je nějaká reakce a na všechny poté reaguji. Jsem se službou velmi spokojená a rozhodně bych ji doporučila dál.
Lenka Lundová
TBA plastové obaly
TBA plastové obaly
Firemní poptávající Službu ePoptávka.cz využívám již několik let. Využívám ji jako dodavatel i poptávající. Služba ePoptávka.cz mi pomohla operativně řešit dopravu, služby, výrobu. Dostávám dostatečné množství poptávek i reakcí na mnou zadané poptávky. Pomohla mi uskutečnit v rychlém časovém harmonogramu spoustu obchodních transakcí s velmi překvapující cenovou kalkulací. Službu ePoptávka.cz využívám několikrát týdně. Určitě doporučuji jak podnikatelům i tak jednotlivcům, neboť opravdu ušetří náklady.
Petr Králík
AESPB Konsult s.r.o.
Firemní poptávající Portál ePoptávka využívám nárazově již několik let, především v případě vypisování tendrů na jednotlivé linky LH (Linehaul). Portál jsem již obdobně využil i v minulém zaměstnání. V rámci některých tendrů jsem započal spolupráci (resp. našel nové spolupracující dopravní společnosti). Spolupráce proběhly vždy hladce. Za mě mohu doporučit každému, kdo se zabývá logistikou.
Lukáš Petr, Linehaul manager
WEDO
Firemní poptávající O službě ePoptávka.cz jsem se dozvěděla pomocí vyhledávače a využívám ji 2 roky. Zadávám tam poptávky a reaguji na všechny odpovědi. Celkově službu hodnotím kladně a jsem s ní spokojená. Službu jsem už i doporučila svým známým :)
Jarmila Kudrnová
Zasilatelství a spedice Ing. Jana Mizerová
Firemní poptávající Má firma se zabývá kovovýrobou a výrobou jednoúčelových strojů – v tomto segmentu využíváme službu ePoptávka.cz již 10 let, od začátku našeho podnikání. V našem oboru podle mě může portál nejvíce pomoci začínajícím firmám. Zajeté firmy již mívají zajeté dodavatele.
Ladislav Říha
Firma Riha-zos
Soukromý poptávající Portál ePoptávka.cz jsem využil ke stavbě celého rodinného domu. V zásadě byla pro mě důležitá cena a kvalita. Během průběžných dodávek jsem dostal několik cenových nabídek, ze kterých jsem si na konec téměř vždy vybral. Je vždy potřeba správně připravit zadání pro korektnost srovnání cenových nabídek. Službu ePoptávka.cz využívám přes rok. Dozvěděl jsem se o portálu na internetu. U služby postrádám zpětnou vazbu na realizační firmy, s jednou jsem byl velmi nespokojen jinak ok. Službu bych určitě doporučil ostatním. Posílám cca 1 x za měsíc poptávku, reaguji jen na ty, co mě zajímají.
Jiří Gina
Jiří Gina
Soukromý poptávající O portále ePoptávka.cz jsem se dozvěděl z reklamy při vyhledávání materiálu a prací pro novostavbu mého rodinného domu, a již ho využívám několik let. Se službou jsem plně spokojen, protože oslovíte širokou škálu dodavatelů a najdete tak pro vaši poptávku konkrétního dodavatele rychleji. Na základovou desku jsme pomocí tohoto portálu našli opravdu skvělého zhotovitele, který naše dílo vyhotovil kvalitně za rozumnou cenu. Moje zkušenost s ePoptávka.cz dobrá.
Jan Kříž
Jan Kříž
Soukromý poptávající Tuto službu využívám již několik let a přiznám se, že mi mnohokrát tato služba přinesla dost pozitivního. Ani jiné portály nám nepomohly tolik co ePoptávka.cz. Často potřebuji rychle vyřešit různě poptávané služby a pomoc, což se na ePoptávka.cz řeší velmi promptně a s velkým zájmem. Oceňuji výběr nejrůznějších firem a soukromníků nabízejících nejrůznější řešení v různých cenových kategoriích. Poslední z mých hledání, byl požadavek na stěhování konkrétních věcí. Z velkého množství jsem si nakonec vybrala dva pány. Přijely v dohodnutý čas, za dohodnutou cenu, kterou jsem nakonec po zralé úvaze zvýšila sama a jejich číslo si uložila na příště. Oba pracovali velmi rychle, bez zbytečných průtahů. Spokojenost byla na obou stranách. ePoptávka.cz rozhodně nikdy nezklamala a využívat ji budu i nadále. Všem se snažím doporučit. Když nastal problém, nebo bylo potřeba, ihned volají zpět a pomohou požadavek vyřešit. Vaše poptávka je okamžitě zpracována a běží během několika málo minut do éteru. Po zadání poptávky lze do pár minut mít požadovaného pracovníka či firmu doma. To celé je zadarmo. A za to vše vás občas potěší různými akcemi a pošlou dáreček, který určitě potěší. Službě ePoptávka.cz za tento servis patří poděkování.
Petříková Taťána
Petříková Taťána
Soukromý poptávající Portál ePoptávka.cz využívám jako soukromá osoba přibližně 6 měsíců, využíváme ji však také jako firma přibližně 4 roky. Kvalitního dodavatele se mi jako soukromé osobě podařilo přes tento portál nalézt pouze jednoho ze všech poptávek, ale spolupráci s ním velmi oceňuji – probíhala na základě poptávky a nabídky, končila realizací strategií win-win. Službu hodnotím pozitivně, i přestože má rezervy pro zlepšení. Službu ePoptávka.cz bych doporučila a doporučuji ostatním.
Lic. Lucie Hejsková
Lic. Lucie Hejsková
Soukromý poptávající O portále ePoptávka.cz jsem se dozvěděla přes vyhledávač na internetu. Využívám ho pravidelně cca 4 roky a poptávala jsem zde asi 6 zakázek. Některé dodavatele jsem z portálu využila a kvalita s rychlostí byla dobrá. Hodnocení jako ve škole dávám 2. Službu jsem již i doporučila známým.
Jiřina Měrková
Jiřina Měrková
Soukromý poptávající O portále ePoptávka.cz jsem se dozvěděla z internetu. Využívám ho cca 10–12 let - především služby z oboru stavebnictví (realizace RD), zadala jsem alespoň 15 poptávek. Podařilo se mi najít kvalitní dodavatele, ale i horší, většinou jsem byla ale spokojena. Spolupráce probíhala doručením nabídek do mailu, popřípadě nabídky telefonicky. Celkově službu hodnotím výborně.
Simona Haničáková
Simona Haničáková
Službu využíváme i v pozici dodavatele, využili jsme ji tedy i jako poptávající. Při naší poslední poptávce jsme obdrželi dostatečné množství nabídek, zhruba 8 až 10, což pro nás bylo akorát, ani málo a ani nás nabídky nezahltily. Tuto službu určitě doporučuji, především proto, že usnadní práci. ePoptávka udělá část práce za Vás.
Michaela Faladová
ACOND a.s., Praha
ACOND a.s., Praha
Přes ePoptávku poptávám především autobusovou dopravu, popřípadě pobyty. Mám své dopravce nasmlouvané, ePopávku využívám v případě potřeby. S dodavateli z tohoto odvětví se již znám, takže i vím, s jakou cenou případně můžu počítat. Celkově jsem se službou pro můj obor podnikání spokojen. ePoptávku doporučuji každému.
Petr Malý
SUNNY TRAVEL s.r.o., Praha
SUNNY TRAVEL s.r.o., Praha
Se službou ePoptávka spolupracujeme již delší dobu. Při poslední poptávce, kterou jsme zadávali, přišlo dostatečné množství nabídek z celé republiky. Vybrali jsme si firmy jen z nejbližšího okolí. Vše proběhlo v pořádku. ePoptávku doporučuji, člověk se může rozhodnout, zda nabídku od dodavatele příjme, nebo nepřijme, je to nezávazné.
Martin Rajtr
REKLAMA RM, Horka nad Moravou
REKLAMA RM, Horka nad Moravou
Službu ePoptávka znám již dlouho, již v minulosti jsme ji využívali. Při posledním poptávání nám přišlo zhruba 6 nabídek, z nichž se dalo vybrat. Nyní již máme projekty a s dodavatelem jsme domluveni, takže je vše na dobré cestě. Na této službě mě překvapila především rychlost obdržení nabídek, což je velmi důležité. Službu určitě doporučuji.
Milan Stošek
WILKOP-montáže, spol. s r.o., Zubří
Službu ePoptávka jsem měl v povědomí jako dobrý nástroj, proto jsem ji využil. Na poptávku se nám ozvalo zhruba 10 až 15 dodavatelů, ze kterých jsme si vybrali vhodného. Překvapila mě cena, za kterou jsme následně zakázku realizovali, ani jsem nečekal, že se můžeme na tak nízkou cenu dostat. ePoptávku doporučuji tedy především proto, že šetří náklady, a to na cokoliv.
Vladislav Ligas
EC Financial Services a.s., Praha
O službě jsem se dozvěděla přes internet při vyhledávání. Při poslední poptávce byl počet nabídek dostatečný, zatím jsme však nevybrali, nabídky ještě hodnotíme. Překvapila mě rychlost reakce dodavatelů a také fakt, že jsou zde skutečně dobré firmy. Máme s ePoptávkou velké zkušenosti, protože poptáváme hodně řemeslníků jak pro soukromé účely pro byt, tak i pro naše SVJ.
Jaroslava Melczynská
SVJ Přístavní 1423/31, 33, Praha
Službu ePoptávka jsem našel při hledání na internetu. Přišlo mi přes 50 nabídek. S vhodnými dodavateli jsem se ihned spojil a domluvil, během několika dní jsem měl dřevo doma. Byl jsem velice spokojen. Službu bych doporučil, protože pro nás starší lidi je to schůdnější varianta než zdlouhavě hledat na internetu.
Antonín Tlamka
Boskovice
Službu jsem našla při hledání na internetu a byla jsem velmi spokojená. Již si přesně nepamatuji, kolik dodavatelů mě oslovilo. Poptávku jsme však realizovali. Byla jsem příjemně překvapena, že taková služba vůbec existuje. Jednoznačně ji doporučuji a také jsem ji již doporučila.
J. Šrámková
RIKI s.r.o., Praha
Hledání dodavatele na ePoptávka.cz proběhlo v pořádku. Obdržel jsem šest nabídek, ze kterých jsem si jednoho dodavatele vybral, a byl jsem spokojen. Službu doporučuji, usnadňuje práci. Je to jednodušší než někoho složitě shánět.
Vít Přeček
Střední škola Havířov
O službě jsem se dozvěděl od kamaráda stavaře, který mi ji doporučil. Na svou poptávku jsem obdržel dostatečné množství nabídek, ze kterých jsem si poté vybral. Hlavní výhodu této služby vidím v tom, že si člověk nemusí dodavatele shánět pracně sám. Službu ePoptávka doporučuji také proto, že existuje hodně produktů a firem, o kterých by se člověk jinak ani nedozvěděl.
Petr Vychytil
Holešov
Službu jsem už jednou využil v minulosti a rád jsem nyní poptával znovu. Doporučovali mi ji i dva kamarádi. Na poptávku jsem obdržel téměř 50 nabídek z celé republiky, vybíral jsem dodavatele spíše z okolí. V nabídkách byly značné rozdíly jak ve způsobu provedení prací, tak i v cenové nabídce. Nakonec realizace proběhla v pořádku a jsem spokojen. Službu ePoptávka bych doporučil, a také se tak již stalo. Doporučil jsem ji
Břetislav Hanák
Šlapanice
O službě jsem se dozvěděla na internetu. Již v minulosti jsem ji využila. Při posledním poptávání se mi ozvaly firmy z celé republiky, bylo jich docela hodně, zhruba 20 až 30 nabídek. Na službě mě překvapila rychlost obdržení nabídek. Službu ePoptávka bych doporučila především pro to, že udělá spoustu práce za mě.
Renata Prašivková
Kozlovice
Službu ePoptávka jsem měl již v povědomí. Poptával jsem poprvé a byl jsem překvapen, jak šlo vše hladce a rychle. Byl jsem spokojen, nevyskytly se žádné problémy. Reakce dodavatelů byly dostačující, ozvalo se zhruba 7 až 8 firem. Dodavatele mám předběžně vybraného a zakázku s ním budu dále řešit. Příště bych tuto službu opět využil, především u prací, které bych sám nezvládl. Doporučuji, pokud člověk nemá přímé kontakty, známé z oboru apod. Je to dobrá věc, dá se z toho vytěžit. Jsem spokojený.
Miroslav Šafr
Pardubice
Na ePoptávku jsem narazil při hledání na internetu. V podstatě celá služba mě překvapila a jsem z ní nadšený. Nevěděl jsem, že něco takového existuje. Předtím jsem strávil mnoho času hledáním dodavatelů na internetu, takto se dodavatelé ozývali sami a navíc se ještě předháněli. Službu jsem doporučil dalším známým.
Jiří Brodský
Liberec
Na službu ePoptávka jsem narazil při hledání na internetu. Zadal jsem si poptávku, na kterou mi přišlo dostatečně nabídek, nakonec jsem si tedy i vybral. Překvapila mě především rychlost vyřízení. Službu doporučuji.
Viktor Havel
Skuhrov
Ke službě jsem se dostala při hledání dovolené na internetu, do té doby jsem o ní nevěděla. Nabídek sice nepřišlo hodně, nicméně jsem si vybrala a byla jsem spokojena. Cestovní kancelář, která nás s nabídkou oslovila, nám "ušila" dovolenou na míru. Taková nabídka mě překvapila. Jelikož jsem se službou spokojená, určitě ji doporučuji vyzkoušet.
Jitka Simandlová
Netolice
O službě jsem se dozvěděla při hledání na webu. Nabídek mi přišlo dostatek, s firmami jsem v jednání. Služba jako taková,myslím, funguje dobře. Předmět mé poptávky ještě nebyl realizován, ale snad to dopadne dobře. ePoptávku doporučuji.
Nataša Lehrová
Ústí nad Labem
Co je ePoptávka.cz

ePoptávka.cz je největší poptávkový systém v České republice, který využívá 279 350 dodavatelů ze všech oborů podnikání. Měsíčně zpracujeme přes 11 tis. poptávek ve finančním objemu více než 7 mld. Kč.

Používají nás úspěšné firmy
Loga našich partnerů

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení prohlížeče.

Chráníme Vaše osobní údaje v souladu s nařízením Evropské unie o GDPR. Detaily zde.

© 2006—2024 B2M.CZ s.r.o. ráda poskytuje pomoc potřebným ♥️. Všechna práva vyhrazena.