Reference od poptávajících

ACOND a.s.

Službu využíváme i v pozici dodavatele, využili jsme ji tedy i jako poptávající. Při naší poslední poptávce jsme obdrželi dostatečné množství nabídek, zhruba 8 až 10, což pro nás bylo akorát, ani málo a ani nás nabídky nezahltily. Tuto službu určitě doporučuji, především proto, že usnadní práci. ePoptávka udělá část práce za Vás.

Michaela Faladová, ACOND a.s., Praha, www.acond.cz

Službu ePoptávka znám již dlouho, již v minulosti jsme ji využívali. Při posledním poptávání nám přišlo zhruba 6 nabídek, z nichž se dalo vybrat. Nyní již máme projekty a s dodavatelem jsme domluveni, takže je vše na dobré cestě. Na této službě mě překvapila především rychlost obdržení nabídek, což je velmi důležité. Službu určitě doporučuji.

Milan Stošek, WILKOP-montáže, spol. s r.o., Zubří

SUNNY TRAVEL s.r.o.

Přes ePoptávku poptávám především autobusovou dopravu, popřípadě pobyty. Mám své dopravce nasmlouvané, ePopávku využívám v případě potřeby. S dodavateli z tohoto odvětví se již znám, takže i vím, s jakou cenou případně můžu počítat. Celkově jsem se službou pro můj obor podnikání spokojen. ePoptávku doporučuji každému.

Petr Malý, SUNNY TRAVEL s.r.o., Praha, www.sunnytravel.cz

Službu ePoptávka jsem měl v povědomí jako dobrý nástroj, proto jsem ji využil. Na poptávku se nám ozvalo zhruba 10 až 15 dodavatelů, ze kterých jsme si vybrali vhodného. Překvapila mě cena, za kterou jsme následně zakázku realizovali, ani jsem nečekal, že se můžeme na tak nízkou cenu dostat. ePoptávku doporučuji tedy především proto, že šetří náklady, a to na cokoliv.

Vladislav Ligas, EC Financial Services a.s., Praha, www.expresscash.cz

O službě jsem se dozvěděla přes internet při vyhledávání. Při poslední poptávce byl počet nabídek dostatečný, zatím jsme však nevybrali, nabídky ještě hodnotíme. Překvapila mě rychlost reakce dodavatelů a také fakt, že jsou zde skutečně dobré firmy. Máme s ePoptávkou velké zkušenosti, protože poptáváme hodně řemeslníků jak pro soukromé účely pro byt, tak i pro naše SVJ.

Jaroslava Melczynská, SVJ Přístavní 1423/31, 33, Praha

Službu ePoptávka jsem našel při hledání na internetu. Přišlo mi přes 50 nabídek. S vhodnými dodavateli jsem se ihned spojil a domluvil, během několika dní jsem měl dřevo doma. Byl jsem velice spokojen. Službu bych doporučil, protože pro nás starší lidi je to schůdnější varianta než zdlouhavě hledat na internetu.

Antonín Tlamka, Boskovice

Službu jsem našla při hledání na internetu a byla jsem velmi spokojená. Již si přesně nepamatuji, kolik dodavatelů mě oslovilo. Poptávku jsme však realizovali. Byla jsem příjemně překvapena, že taková služba vůbec existuje. Jednoznačně ji doporučuji a také jsem ji již doporučila.

J. Šrámková, RIKI s.r.o., Praha, www.estav.cz/riki

REKLAMA RM

Se službou ePoptávka spolupracujeme již delší dobu. Při poslední poptávce, kterou jsme zadávali, přišlo dostatečné množství nabídek z celé republiky. Vybrali jsme si firmy jen z nejbližšího okolí. Vše proběhlo v pořádku. ePoptávku doporučuji, člověk se může rozhodnout, zda nabídku od dodavatele příjme, nebo nepřijme, je to nezávazné.

Martin Rajtr, REKLAMA RM, Horka nad Moravou, www.reklamarm.cz

Hledání dodavatele na ePoptávka.cz proběhlo v pořádku. Obdržel jsem šest nabídek, ze kterých jsem si jednoho dodavatele vybral, a byl jsem spokojen. Službu doporučuji, usnadňuje práci. Je to jednodušší než někoho složitě shánět.

Vít Přeček, Střední škola Havířov

O službě jsem se dozvěděl od kamaráda stavaře, který mi ji doporučil. Na svou poptávku jsem obdržel dostatečné množství nabídek, ze kterých jsem si poté vybral. Hlavní výhodu této služby vidím v tom, že si člověk nemusí dodavatele shánět pracně sám. Službu ePoptávka doporučuji také proto, že existuje hodně produktů a firem, o kterých by se člověk jinak ani nedozvěděl.

Petr Vychytil, Holešov

Službu jsem už jednou využil v minulosti a rád jsem nyní poptával znovu. Doporučovali mi ji i dva kamarádi. Na poptávku jsem obdržel téměř 50 nabídek z celé republiky, vybíral jsem dodavatele spíše z okolí. V nabídkách byly značné rozdíly jak ve způsobu provedení prací, tak i v cenové nabídce. Nakonec realizace proběhla v pořádku a jsem spokojen. Službu ePoptávka bych doporučil, a také se tak již stalo. Doporučil jsem ji kamarádům.

Břetislav Hanák, Šlapanice

O službě jsem se dozvěděla na internetu. Již v minulosti jsem ji využila. Při posledním poptávání se mi ozvaly firmy z celé republiky, bylo jich docela hodně, zhruba 20 až 30 nabídek. Na službě mě překvapila rychlost obdržení nabídek. Službu ePoptávka bych doporučila především pro to, že udělá spoustu práce za mě.

Renata Prašivková, Kozlovice

Službu ePoptávka jsem měl již v povědomí. Poptával jsem poprvé a byl jsem překvapen, jak šlo vše hladce a rychle. Byl jsem spokojen, nevyskytly se žádné problémy. Reakce dodavatelů byly dostačující, ozvalo se zhruba 7 až 8 firem. Dodavatele mám předběžně vybraného a zakázku s ním budu dále řešit. Příště bych tuto službu opět využil, především u prací, které bych sám nezvládl. Doporučuji, pokud člověk nemá přímé kontakty, známé z oboru apod. Je to dobrá věc, dá se z toho vytěžit. Jsem spokojený.

Miroslav Šafr, Pardubice

Na ePoptávku jsem narazil při hledání na internetu. V podstatě celá služba mě překvapila a jsem z ní nadšený. Nevěděl jsem, že něco takového existuje. Předtím jsem strávil mnoho času hledáním dodavatelů na internetu, takto se dodavatelé ozývali sami a navíc se ještě předháněli. Službu jsem doporučil dalším známým.

Jiří Brodský, Liberec

Na službu ePoptávka jsem narazil při hledání na internetu. Zadal jsem si poptávku, na kterou mi přišlo dostatečně nabídek, nakonec jsem si tedy i vybral. Překvapila mě především rychlost vyřízení. Službu doporučuji.

Viktor Havel, Skuhrov

Ke službě jsem se dostala při hledání dovolené na internetu, do té doby jsem o ní nevěděla. Nabídek sice nepřišlo hodně, nicméně jsem si vybrala a byla jsem spokojena. Cestovní kancelář, která nás s nabídkou oslovila, nám "ušila" dovolenou na míru. Taková nabídka mě překvapila. Jelikož jsem se službou spokojená, určitě ji doporučuji vyzkoušet.

Jitka Simandlová, Netolice

O službě jsem se dozvěděla při hledání na webu. Nabídek mi přišlo dostatek, s firmami jsem v jednání. Služba jako taková,myslím, funguje dobře. Předmět mé poptávky ještě nebyl realizován, ale snad to dopadne dobře. ePoptávku doporučuji.

Nataša Lehrová, Ústí nad Labem