Pomoc seniorům i dětem

V rámci charitativní kampaně jsme začátkem dubna 2020 nechali vyrobit a zaslat stovky roušek jako pomoc potřebným z řad seniorů i dětí. Přejeme seniorskému domu “Alzheimer Darkov” a také “Klokánku Hostivice” mnoho štěstí v tomto složitém období a pevně věříme, že jej přečkají bez útrap!

Podporujeme

květen 2020

Předvánoční radost dětem

Navštívili jsme v období předvánočních svátků Dětskou onkologii FN Motol a poskytli malým pacientům podporu ve formě hraček či různých praktických potřeb.

Děkujeme celému personálu fakultní nemocnice za ochotu a za možnost poskytnout alespoň minimální podporu v této těžké situaci.

Podporujeme

prosinec 2019

Pravidelně se zajímáme o různé charitativní projekty, které finančně podporujeme. Letošní rok jsme si vybrali a podpořili částkou 50.000 Kč společnost Parkinson, z.s., která se zabývá zlepšováním kvality života nemocných a zvýšováním povědomí široké veřejnosti o této chorobě a jejích příznacích. 

Podporujeme

červenec 2019

Vánoce nejsou jen svátky pokoje a klidu, ale také sounáležitosti a solidarity. Proto jsme se stejně, jako v předešlých letech rozhodli podpořit projekt "Věnce pomáhají", který již 5. rokem pomáhá potřebným.

Přečíst celý článek

Podporujeme

listopad 2018

Ve dnech 29. 7. až 12. 8. 2017 proběhl u Rabštejna nad Střelou dětský tábor pořádaný organizací LT střela, z.s., který jsme podpořili dodáním parádních triček.

Přečíst celý článek

Podporujeme

říjen 2017

Hra s brdským Fabiánem

Podpořili jsem sympatickou aktivitu známého portálu ObjevBrdy.cz přiblížit dětem krásy Brd a zároveň je tak alespoň o prázdninách odpoutat od počítačů a mobilů. Děti, které se do hry zapojí, se tak mohou těšit na zajímavé ceny, na které jsme přispěli.

Podporujeme

červenec 2017

Podpořili jsme Fakultní nemocnici v Motole

V období od června 2014 do srpna 2015 jsme v rámci akce "Koruna pro Motol" z každé poptávky odeslané registrovaným dodavatelům serveru ePoptávka.cz přispívali jednu korunu oddělení dětské chirurgie FN Motol na zlepšování přístrojového vybavení a vzdělávání lékařů. Celkově jsme tak nemocnici předali 107 000 Kč.

Podporujeme

duben 2014

Dětský domov Kroměříž

Příjemnější prožití letních prázdnin umožníme také dětem z dětského domova v Kroměříži. Díky naší finanční podpoře stráví část prázdnin na letních táborech.

Podporujeme

duben 2013

Staráme se o školáky

Již od roku 2012 podporujeme základní školu Brdičkova. Postupně jsme tak pomohli zajistit nové učebnice pro žáky prvního stupně i nákup nových lavic a židlí.

Naše spolupráce pokračuje i v roce 2014. Finance, které škole v průběhu roku poskytujeme, budou použity na další zlepšování vybavení tříd.

Podporujeme

duben 2012

Photo Annual Awards

Dlouhodobě podporujeme soutěž Photo Annual Awards. Fotografické klání, které se účastní stovky fotografů z desítek zemí včetně Bangladéše, Gruzie nebo Kataru, se koná již od roku 2011.

Vítězné snímky jsou k vidění na výstavě Final Wall Gallery Exhibition, která probíhá při příležitosti zahájení lázeňské sezóny v Teplicích.

Podporujeme

leden 2012

Debutové album Eriky Fečové

Podporujeme nadané hudebníky. Byli jsme u vzniku debutového alba Eriky Fečové, nadané zpěvačky, kterou můžete znát k kapel jako Felix Fussion, All Fools Days, Connection nebo z jejího působení v kapele Navigators.

Více informací o Erice a její tvorbě naleznete na www.erikafecova.cz .

Podporujeme

duben 2011

Dále jsme podpořili

B2M.CZ, s.r.o. dlhodobo podporuje prospešné charitatívne projekty. Našu podporu v minulosti ďalej získal napríklad klub Hornomlýnská, iniciatíva Pomoc seniorom alebo detský deň BDR Rotavská.

Podporujeme

duben 2010